bugün

muhammedist olması dışında sevdiğim bir yazar. ama muhammedist işte torununun torunu zamanında böyle bi akım kalmayacak gerçi. o yüzden muhammedist geleneğin ailesindeki son temsilcilerinden.
Sözlüğün eski efsanelerindendir... Zaman zaman naçiz "nefret söylemleri" ile huzurlarınızda olmaya devam edecektir.

Muhabbetlerimle.
Biz bayaa küçükken mürebbiye tipli bi teyze sunardı bu programı. Kanıt isimli programı sunan "hiç bir cinayet mükemmel değildir." Diyen teyzeyle aynı kişi sanırım.

Yamuluyorsam duzeltin.

Edit: "kusursuz cinayet yoktur."muş doğrusu. n dakota'ya teşekkürler.
Cok guzel bir program.
ak parti'den aday olacak mi merak ettiğim yazar.
kendim de hali hazırda başakşehirde, stadın 30 metre yanında oturmaktayım, bina başakşehir sporun stadı ve antreman sahasını görüyor.

galatasaray maçına sabahın köründe fırtınada nasıl hazırlandıklarını gördüm.

bir yan sahada 2 kat montla antreman sahasında hafif koşma temposuyla gıdım gıdım koşan galatasaray'ı gördüm.

ve dedim ki: skerim böyle galatasaray'ı!

nitekim akşam ki maçta hak eden maçı aldı.

evet önce komşumu destekliyorum. galatasray dan tiksiniyorum çünkü mason teşekkülü. ama maalesef bir takımı bir kere tutunca fanatizm insanın kanına işliyor.

ayrıca tayyip i sevmiyorum. hiçbir siyasetçiyi sevmiyorum. benim seçtiğim adamlar benim 5 katım parayı havadan aldıkça, meclis lokantasında pür et yemekleri 2 tl oldukça, bir vekil olan ömrü billah maddi açıdan rahat oldukça, halk için bir bok yapmayıp mecliste uyuyup duran vekiller oldukça, liyakatsiz bakanlar devletin en üst noktasında oldukça bana bir allah'ın kulu o siyasetçileri sevdiremez.

sevmiyorum, sadece bir bataklık gölünde dipteki çamur yerine üstteki kirli suyu daha sağlıklı buluyorum, hepsi bu.

hepimiz, bu rahatla hayat yaşayan hırbolar ve avanelerinin dışındaki herkes, bir kaç imtiyazlı geçmişten gelme zengin hariç "mağduruz" ve maalesef bu adamların eline kalmış durumdayız.

ama şunu düşünün, asla göz ardı etmeyin ve her gün tekrar edip biraz daha sakinleşin: "biz bunlara layığız ve rabbimiz bunları bizim başımıza getirdi." zira bu düşünce, bu mantık olmazsa o meclisteki her bir adamı gasp etmek için her fırsatı aradım.

oha lan konu nereye gedi.

siyasetçileri, vekilleri sevdiğim yalan! tek gerçek vekillerin refahı, halkın mağduriyeti ve halkın bunu hak ettiği.
hükümete sokayım dostlarımıza bir şey olmasın.

cidden çok arkadaş kaybettim siyasi çatışmalardan. artık yeter.

ayrıca bu güzel beyanlarımdan yüz bulup da kimse zaman gazetesi aboneliğini beklemez benden.

-erkan kardeş zaman ın manşetlerini, istişare usulüyle hocaefendi ile peyga!!

+ la sus!!
biricik fetoş hocası tayyip'e beddua edince cemaatini satmış yazar.

sen cemaatten çıksan nolur çıkmasan nolur. aynı sakızın çileklisisin de neyin tribinde taraf değiştirmiş nidalarıyla minicik akl-ı seliminle ahkam kesiyorsun?

tarafı olduğun iki yer de bir halta yaramaz mecralar. kendin referanslarla yaşadığın hayatının da bir halta benzediğini sanmamakla birlikte, referans dediğin torpille kul hakkını çatır çutur yerken bana gelip de dindar ahkamı kesemezsin güzel kardeşim.

kestirmem.
öncelikle bu topluluğun islami bir cemaat değil sosyal bir teşekkül olduğunu kabul ettiğimden, insanların islami yanını odak alıp savunmaları veya yermeleri şu aşamada boştur.

kendilerine yapılanın ise haksızlık değil, yıllarca devletin tüm imkanlarını kullanmaları noktasından herkesle eşit seviyeye getirilmeleridir. bütün ağlamalar ve beddualar da bu yüzdendir.

akp nin bu kadar üzerilerine gitmesinin sebebi ise polis örgütlenmelerini gözünde fazla büyüten gülencilerin yaptıkları tutuklama ve yargılama teşebbüslerinde başarısız olmalarıdır... ite saldıran kedi misali itin peşlerine düşmesinden yakınmamaları lazım.
nazara aldığım tek kriter budur: http://www.izlesene.com/v...gulen-beddua-etti/7151502

geri kalan tüm vaziyetleri "hoca osurursa cemaat sıçar" nazarıyla değerlendiriyorum.
hocalarının ağzı beddualı bir adam, tebaasının da devletin sırlarını tv lerde yayan bir oluşum olduğunu göremediğimden mütevellit başlık atına yazdığım yazıdan utanmış.

utanç duygusu ise tabii... ben zamanında sizi canhıraş savunduğumdan cidden utanıyorum. ama hocanızın böyle bir kafası olduğunu nereden bilebilirdim.

tapelere ilişkin görüşüm ise: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176374/kemal-kilicdaroglu-montaj-kaset-helal-olsun-basbakana
1 aydır çaylak vaziyette duruyorum. Özet olarak böyle siktiriboktan bir moderasyonun siyasi çaylaklıklarından gına geldi.
2 hafta ne amk?
müebbet verseydiniz bari.
ahaha, neyse neyse. bi tane troll eksik olur bu sayede.
çok komik olmuş olum, 2 hafta. hala gülüyorum baksana.
(bkz: protest sanayici/#24738838)

haklı çıkacağına emin olduğum yazar.
Gülen cemaatinin sayılan tun süreçlerde hükümetin desteklediği ne bizzat şahidim fakat dershane olaylarına kadar herşey güllük gülistanlıkken şimdi düşmanlıkta bu kadar aşırı olunmasını anlamlandıran mıyorum. sebep sonuç ilişkisi içerisinde incelersek gülen cemaatinin yıllar yılı eriştiği menfaatleri bir anda ellerinden kısmen dahi olsa alındı. ki bu devletin milleti için bir hamlesiydi. Bu vaziyeti sindiremeyen cemaat bir anda çok hatalı bir biçimde patladı... Gözümde müthiş itibarı olan bir adam bir anda masumların bedduacısı oldu.. .
bir gerçeği, realiteyi artık anlamalı. bu ülke başbakanın babasının malı değil ama başbakanın babasının malıymış gibi yönetiliyor.

bu da yeni bir şey değil. tüm sorun dershane ve sair menfaatlere halel geleceği ufuktan görününce başladı. ondan önce gülenci kadro başbakan ve ekibine açıktan methiyeler düzüyordu.

demem o ki;

1-) ıraktan gelcek petrolün parası halk bank değil de asya banka yatsaydı,

2-) dershane özel teşebbüslerine müdahale edilmeseydi,

3-) kadrolaşmaya sessiz kalınmaya devam edilseydi,

bugün başbakandan kral adam yoktu gülencilerin gözünde....

tepe kadronuz dönek, 28 şubat öncesi cami cemaati gönüllüleri, 28 şubat sürecinde demokratik sol, akp döneminde islami cemaat oldunuz. bu sebeple insanlar gülene ısınmadı... çünkü ne olduğunuz ve ne yapacağınız belli değil...

2 sene önce can ciğer kuzu sarması olan adam bugün beddualı düşmanınız.

hiç kimseye beddua etmeyin diyen hocanız bugün içinde masumların da olabileceği kimselere beddua eden bir kişi.
(bkz: ali babacan/#24718059)

daha önce dediğim gibi. ben asya bank ın batmasını istemiyorum. sadece durumu boktanken ekonomiden sorumlu yavşak bakanımızın üstüne vazifeymiş gibi spekülasyon ortaya atarak saf belli etmesine üzülüyorum.

ayrıca muktedirle kavgaya tutuşmadan önce asya bankası bu hususu göze almış olmalıydı öyle değil mi ?

sonuçta hükümetin başkanının oğlunun kapısına adamlarını * yığan, medyasıyla tehdit eden bir yapıyı hükümet elbette yok etmek isteyecektir.

yani bir kere de yaş tahtaya bastığınızı kabul edin. adamı devirmek istediler ve kaybettiler. zaten tek çare vardı, ya başbakan gidecek ve dershaneler ve bilumum yapı kurtarılacak ya da açıkta kaybetmek pahasına savaşılacaktı.

siz kaybettiniz. hükümet kazandı... ve iyi ki de kazandı. zira paralel yapının tepe noktasının ne bok olduğunu henüz idrak edebiliyorum... öne sürdükleri temiz kalpli-saf(hala öyleler zira) kardeşlerimi tüm genellemelerimden ayrı tutuyorum.
akp götünü buna satsa siker amk .
ülkemizde 1 milyona yakın yahudi yaşar. Bunların büyük çoğunluğu israil devletinin politikalarını karşıdır. Fakat belli bir kısmı ise ülkemizde kendilerini gizleyerek israil politikalarına destek veriyorlar... Sizlerde onların ağzıyla konuşunca size onların dilinden cevap vermek gerekiyor.
Komik yazar. ciddi ciddi sözlükte yahudi bir oluşum var sanıyor bu bir yana havaalanınızı vurduk it gibi geleceksiniz masaya diyor.
(#24580072)
Haberi yok dünya kamuoyunu ikna etseler yahudiler yatak odalarında tora okur.
her yapılan nick altı'na yorum yapmaması gerektiğini bilmesi gereken yazar.
yorumsuz...
Arap götü yalayanlardan. tutturmuş arap harfleri de arap harfleri. sanki arap harfleri varken türkçe konuşuluyordu. arapça ile farsçanın ırzına geçtiği garip bir dil yüzünden bu ülkede türkçe konuşulmadı. türkçe konuşan halka avam denildi.
ipuçları veriyorum lütfen siz bulun:

a) ümmetten i'lâ-yı kelimetullah için alınan paralarla avrupa ve afrika'nın farklı yerlerinde salonlar kiralayıp, çoluk çocuğa şarkı söyletiyor olabilirim. ki bu çok büyük bir hizmet.

b) bu aralar ekmel bey'in seçim faaliyetlerine katkıda bulunmam münasebetiyle meşgul olabilirim.

c) devletin bir memuriyet kadrosuna fem'den atama yoluyla girmem münasebetiyle memuriyetimi koruma derdinde olabilirim.

d) artık tükenen onur ve itibarımı bir nebze toparlamak için bir süre suskunluğu tercih ediyor olabilirim.

e) hepsi.
tam bir yalaka.
güncel Önemli Başlıklar