bugün

"bu sırada çocuklar gelmeye başlıyordu"
''Evet, doğrusunu isterseniz kendisi bana çok dürüst davrandı.'' gibi cümlelerdir.
"Don't worry, man," said big ponzo. "Tomorrow we make a lot of money; tonight we don't worry."
jack kerouac - on the road
turkcesi
"endiselenme adamim" dedi iri ponzo. "yarin bir suru paramiz olacak; bu gece para hakkinda endiselenme."
Mianserin.
Peksimet(etimek olur) kırıklarının üstüne lezzetli, koyuca bir domates suyu konmuş ve iyi cins yağlı beyaz peynir parçaları da cömertçe en üstüne yerleştirilmiş.

Öyküleriyle Uydurma Yemekler
Oral Gönenç
söylediği şarkıysa, "innamorata"ydı.
'Ergenlik çağında ikisi ayrılmaz arkadaşlardı ancak zamanı geldiğinde evlilik her ikisin de baş eğeceği sorgulanamayacak bir toplumsal beklentiydi. '
"zira her ferdin bir, ba'zı (kısım) ve cüz olduğunu söylemek doğru olur ama, mecmuu için bunları söylemek asla doğru olmaz."
filozofların tutarsızlığı- imam gazali.
(bkz: en yakındaki kitabın 56 ncı sayfasını göte sokmak)
adamı bulursan kızıda bulacaksın.
(bkz: en yakındaki kitabı yakmak)
Sayfa 93 - ilk 4 cümle - nancy friday / my secret garden

Çok hayal kurarım, bu da kesinlikle seksten çok sık zevk aldığım gerçeğiyle bağlantılıdır. Ev işlerimi babydoll pijamalarımla yaparım ve kendime dokunarak ya da değişik nesnelere sürtünerek hep yarı sıcak bir havaya girerim. Elektrikli süpürgenin gürültüsü , örneğin kıllarımın üzerinde dolaştırdığımda muhteşem ve bana istediğim orgazmı sağlıyor. Bazen ev işini yaparken bir dildo taktığımı düşünüyorum.
"as the good natured, simple minded lady, her personality is depicted as devotion personified."

the victorians and the novelists.
(bkz: yok ebesinin amı).
"çünkü veda konuşmalarını beceremem."

emrah serbes - hikayem paramparça
yazarlar vardır ki, işsizlikleri açtıkları başlıklardan bellidir. Yazıyor.
http://www.imgim.com/2013-07-18-119.jpg

nasıl cenabetsin lan.
bokunu yiyeyim başlık açma dedi ve ilginç bir şekilde kayboldu.
"bin defa vazgeçip bin defa yaptığımız her şeyde olduğu gibi yine iradesiyle alay etmişti, uyumuştu tekrar."
(bkz: en yakındaki kitabın rahat bırakılması gerekliliği)
Anna yedinci sınıftayken aile büyüklerini konu alan bir proje yapmayı üstlenince(esasında babasının yaptığı çalışmadaki tarihleri araklamış ve hepsini ince dekoratif bir ciltte toplamıştı),jenealoji terimleri ve tekniklerini açıklayabilmek için sunumunda annesinin tablosunu kullanmış ve bu ödev için öğretmeninden a almıştı.
Soğanları küp küp doğruyoruz.
düşüncelerini seks konusundan olabilidiğince hızla uzaklaştırmaya çalıştı.

(bkz: bir gün)
(bkz: one day)
(bkz: david nicholls)
çünkü veda konuşmalarını beceremem. becerebilseydim altı sene önce evlenmiş olurdum.
Bence bir kentin nasıl bir yer olduğunu anlamak
için onun eski halini öğrenmek gerekir.
Stephan King 'O'