bugün

en yakın arkadaşınız biraz önce içinizdeki arkadaş olmuştur,gereksizdir ne işi vardır orda..bi siktirsin gitsin.
en yakın arkadaşın cinsine bağlıdır. hemcins iseniz vay halinize. diğer türlü problem yoktur. * *
(bkz: kayak yelleri)
en güzelidir tanıdık bildik.
ragıp ne yaptık lan biz?
ender elimin altında konuşma ender !
(bkz: dan humphrey)
(bkz: yabancıya gitmesin)
-off naptık biz sodyum en yakın arkadaşımdın.
+tamam işte güzelim bak demek ki en yakın değilmişim eskiden.
-eskiden?
+bak daha da yakınlaştık artık bir bütünün eksik parçalarını tamamladık.
-hmm... ehh doğru valla.* çok iyiydi ama yaa. bidaha?*

(bkz: 15 dakkaya geliyorum sözlük)
ortalarda bir yerde 'bi dakka bu yanlış böyle olmamalı' temalı saçma sapan bir konuşma müdahil olur.
istenmeyen ama başa haftada 1 gelen olay.
bir yabancıyla sevişmekten daha doğal olan durumdur.
yakınlığın getirdiği sonuçlardan biridir, arkadaşlık başka bir boyuta geçer o vakit.
hemcins olunması durumunda oldukça sakıncalı olan, tasvip edilmeyen durum.
arkadaşlıktan öte sevişmekte varmış bilinçaltımda diyebiliceğin olay.lakin ayık kafayla olma ihtimali düşük.ya fazlasıyla duygu yoğunluğu yaşanırken herkesten uzak biyerde olur ya da sarhoşken.sonucunda ya sevgili olursun ya da hiç bişey olmamış gibi devam edersin.
artık o kişi en yakın arkadaş değil fuckbuddy olmuştur.
recep ivediğinin de özetlediği gibi ''kanka ayağı göt ayağı olum'' arkadaş ayağına götürmek başlığını takip ediniz. *
yakın arkadaşların sevgilileri varsa ve bulundukları ortamda bu biliniyorsa, seviştikten sonra ve bir daha ki sevişmeye kadar geçen sürede birbirine dostum sıfatıyla konuşarak olayı egale etmek davranışını barındırmaktır.

söz konusu olay, bulunulan ortamda herhangi birinin yada ikisininde sevgilisi varsa, yine dostum diyerek güven verdirici sözler sarf etmeye çalışmaktır.

sevgililerden sıkıldığında ve hep yanında olan ama bir türlü cinsel hazla dokunamadığın vücuda heyecanla dokunmaya çalışmaktır.

cinsel tatmin gerektiren zamanlarda sevgili varsa ondan sonra yada sevgili yoksa en yakın başvurulabilecek yöntemdir.

yakın arkadaşlığın hakkını vermek için girişimde bulunulmuş ve genelde içkinin ardına saklanılarak kurtarılmaya çalışılan durumdur.

say say bitmez arkadaş!.
hiç başıma gelmeyen durumdur. umarım bundan sonra da gelmez.sevmeden sevişmek değil sevişmeden sevmek te değil. ne bu? olsa olsa...
bir daha yüzüne bakamamaya sebep olabilecek eylem. sırların, sevinçlerin, üzüntülerin paylaşıldığı bir insanla daha ileriye gidip gitmemeye karar vermeden önce iyice düşünüp taşınmak yerinde olur.
(bkz: midem kalktı)
(bkz: güven özveri ve tecrübe gerektirecek işler).
Eylem gerceklestikten sonra en yakin arkadasinin degisecegi kesindir .
arkadaş ilişkilerinin geldiği son durumdur.gavatlıktır efendim afedersin.
(bkz: fuck buddy)
-recep abi napiyorsun alimunyum yaa!
+sus lan. uludagda baslik gordum aklima geldi. soyun.
-...