bugün

vedat özdemiroğlu'nun uykusuz'daki köşesinin hiç utanmadan, sıkılmadan uludağ sözlüğe uyarlanması. evet yapıyorum bunu. çok mu gerekli? bilmiyorum... vedat özdemiroğlu, sana sesleniyorum: affet abi.

deatly: dünün dikkat çeken entrylerinde adı olmadığı için efkardan bi büyük devirirken.

domaine hasret yumuşak g: istop oynarken topu havaya atıp sevdiği kızın ismini bağırırken.

vaudeville for vendetta: kızların yanında küfrettiği için kendisini kınayan kız yalakası arkadaşına kafayı gömerken.

larker: cevab veremezken...

salça: gariban bi öğrenci evinde ekmeğin arasına sürülürken.

oyuncakbulut: oooo oooo oooooo lalaylalaylalalaaay diyerek el çırparken

nikim yok benim: 'ulan tanımadığım sözlükçüler hakkında gotümden yorumlar yapıyorum ama, kızmasın adamlar' diye tırsarken...
nikim yok benim: nik kuyruğunda.
tanimadinmiben: sessiz osuruğun kokmaması için yaptığı çalışmaların arasında verdiği molada.
tarik zulada: zulada.
pezzo-soprano: çatıdaki antene pijamasını bağladıktan sonra donuyla çatıdan aşağı düşerken.
jason tahincioğlu: babasının tahin fabrikasında.
infectus: 15 maç * oynadığı iddaa kuponunu bayiide yatırırken.
portakalda vitamin : narenciye mafyasının elinden kurtulmaya çalışırken
kivanchh:Stüdyoda.
kutupsal form; önündeki vizeleri düşünmeksizin, kucağında klavye yatakta bağdaş kurmuş tema yaparken ve dahi yanında kahve içerken.
revolter00: camide sarap icip bakire kiz keserken..

ah be hocam.. hem inanmiyorsun, hem kurallari bilmiyorsun, hem de sinerji yaratmaya calisiyorsun, kac kere soyleyecegim sana kiliseye gidip namazini kildiktan sonra malina vuracaksin diye..
haziran: derste sümüğünü sandalyenin tenha bir köşesine yapıştırırken.
sol frame: an itibariyle zikilmeye çalışırken.
yaraka: celebritylere yazar kasa fırlatırken..
dikkat çekicek ya abisi.
i know the pieces fit : maynard james keenan ile uygunsuz şekilde görüntü verirken.. *
serdar facebookoglu: yaptıgı booku yerken.
karin: starbucks'ta oturup dışarı doğru dönmüş, kahve içerek entel kahkahası atarken.
(bkz: sahin k) yarı açık e tipi çaylak maphushanesinde çile doldurken.
bir bardak demli cay içine şeker atılmadan karıştırılırken..