bugün

Sigaranın iyisi ya da kötüsü olmaz. Sigara sağlığa zararlıdır.
Camel siyah pakete kötü diyen de bi siktirsin gitsin ya. Tütün dediğin ağır olur, camel kahverengi ve siyah sigara piyasasının yüz akıdır. Vergisiz tütünlerden tek eksiği içiminin kısa sürmesi.

kötü sigara dediğin;

(bkz: kent)
Ld mavi. Kurutup çimen için daha iyi.
Marlboro touch gri veya beyaz .Resmen boş hava çekiyorsun içine.Parasını asla hak etmiyor.
otlakçı arkadaşınıza vermek zorunda kaldığınız sigaradır.
ne denli çukur filtreli sigara varsa yaz oraya.
yanımda içilen sigara.

hele bazı bünyeler yüzüme üfleyerek baca olarak kullanmayı baya seviyor, boğuluyorum.
(bkz: zumerret)
Winston Light.
kaçak sigaradır. (bkz: prestige)
maltepe.
prestige denen zıkkım. geçenlerde evde tadilat var, beni de ustaların başında bekle diye diktiler eve. evden çıkamıyorum yüklü miktarda para var. sigara bitmiş mal mal evde dolanıyorum. ustaya baktım sigara içiyor, bi tane versene dedim ustaya, markaya bakmadan aldım. içime çekmemle pislik bi tat sardı boğazımı. baktım prestige yazıyo. hay böyle sigaranın amına koyayım diyerek attım camdan. olmaz olsun öyle bir sigara.
Paketteki son sigara, hele bir de bakkal cakkal yoksa yakında. içsen olmaz içmesen olmaz, triplere sokar adamı.
(bkz: bahar)
legal sigaralardan monte carlo'dur. (bkz: monte carlo)
kaçak sigaralardan prestige'dir. (bkz: prestige)
kaçak olmayan President'dır. Acili sarhoşluk verir resmen.
En güzeli'de gürcü etiketli camel'dir. Adeta yemek istersiniz.
(bkz: sigara pişmanlıktır)
işportada kaçak satılan her sigaradır; vergilendirilmiş sigara kutsaldır, candır, içilesidir.
Viceroy blue slims en berbatı. içerken ayrı iğrenç bir tat, bitince ayrı boğazda kalan mide bulandırıcı tat. En büyük pişmanlık.
hd ve monte carlo.
bedava olsa gene içilmez ya. yemin ediyorum o dumanı çekeceğime gider esrar dumanını çekerim. en azından bir işlevi var.
beyaz izmaritlilerin hepsi. marlboro winston tayfasına burdan selam olsun.
bağımlılar için geçerli olmayan durumdur. bir kere sigarasız kalmaya gör, ateşlere yandığının resmidir.
kaçak veya sarma sigaralardır. Iğrençtir kokuları, tadı.
prestige değildir. diğer saçma kaçak sigaralardır. ve winner slim sigara. bi boka benzemiyor. para ziyanlığı.
uzun mavi lark.