bugün

bu aralar yapmayı düşündüğüm cani bir eylem. kız deli gibi not tutuyor güllük gülistanlık yazıyor o notlar benim olmalı. notlarını da aman verir yiyeceğiz sanki alt tarafı kopyasını alacağız ama bu tipler not vermez,direkt çalacaksın,gözünün yaşına bakmayacaksın.üni 3 bir de sorsan telif hakkı vericek.
''çalma'' eylemini gerçekleştiremeyeceğini anlayınca kıza yavaş yavaş *yanaşma* isteğini uyandırır.

bronz kural: iltifat et.
gaza gelirsem çalacağım.
(bkz: asılmaya devam etmek)
(bkz: çok seviyorsan git konuş)
çalacağım.
vardı lisede öyle bir kız arkadaşım aynı sırada otururduk korkunç not tuttardı yok öyle bir şey... istesem vermeyeceğini çok iyi bildiğimden o notları defter kitaplarımın arasına atardım tabii bu yokluğunu fark edince notların feryat figan eyvah notlarım nerde diye delirirdi ben de işim o notlarla bittikten sonra ya sen ne şaşkınsın benim kitabın arasına koymuşsun derdim...
(bkz: yolsuzluk)
defterle bile fantazi yapılabileceğinin göstergesidir. "ayrıca sorsan verir. bu kadar fantaziye ne gerek var" denilesidir.
üniversitede bile var böyle tipler, sırf sınıf birincisi olmak için not vermezler kimseye. hatta benim sınıfımda da vardı böyle bir kız; kendi kendine benimle yarışa giriyordu, bense bir yandan işe bir yandan ikinci öğretimde olan okuluma gidiyordum, yani yarışla filan alakam yoktu.son sene iki tane yüksek onur belgesi ardından bölüm birincisi oldum ve o yerden bitme kız modeli de ikinci oldu. *
altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi bişeydir zira not kendiliğinden tutulmamaktadır ve düzgün notlara seneye de ihtiyaç duyulacaktır yani notu tutan kızı çalmak daha mantıklıdır.
daha medeni bir yaklaşım olarak

(bkz: en iyi not tutan kızın defterini ödünç almak)
kafayı çalıştıran bir kızsa üniversite civarında bir fotokopiciyle anlaşıp notlarının fotokopisini satmaktadır. parası verilip alınır. *
daha medeni bir yaklaşım olarak
(bkz: en iyi not tutan kızın defterini ödün-çalmak)*
Çok ayıp yapmayın öyle şeyler. Önce bir sorun, vermezse çalın.