bugün

Şehitlik.
Sevgili yazarlarımızdan birinden öğrendiğim üzere en güzeli uyku halindeyken karbonmonoksit gazı olan bir odada ölmek imiş.
Donarak ölüm. sadece biraz iğne batıyomuş gibi oluyo sonra uyuyosun.
ameliyat esnasinda narkozlu iken. narkozu aliyorsunuz ve bilinciniz kapaniyor, bir daha acilmamak uzere.
donarak. böyle uyuyakalacaksın sonra bi daha uyanamayacaksın zaten
uyurken ölmektir galiba. hiçbir acı hissetmeden.
boğularak ölmek.
acının dibine vurmadan nereye halleniyon efendi....
acısız olandır.
haşlanmış spagettiyle kendini boğmaktır. denemek için başlık açan olabilir, dikkati buraya verelim.
at sırtında dörtnala giderken.
vurulduktan sonra sevilen kişinin kollarına yığılıp ölmek. sevdiğim beni unutamasın istiyorum da anca böyle işte.
su zehirlenmesi. bedava diye suya abanıp öyle ölmek istiyorum değişiklik olsun
Savaş'ta onlarca düşman öldürdükten sonra son derece kaliteli bir savaşÇının kurbanı olmak.
soğukta ölmek. soğukta ölmek istiyorum sözlük.
iliskiye girerken ölmektir. Partnerin sen geldin sanırken aslında sen gidiyor olursun.
Yanarak olmadığı kesin ama en güzelini sorgulayamıyorum.
yaşayarak ölmek.
mışıl mışıl uyurken.
kul hakki almadan dicem de nerdee..
bir amaç uğruna can siperane çarpışırken.
(bkz: kalp krizi) en temiz ölümdür kendisi. rahatsız etmeden sessizce.
inançlara göre değişim gösteren durumdur. bakıldığında islamiyette ölüm acısı denilen olayın ruhun bedenden ayrılması ve o sırada insanların manevi inanç seviyelerine göre acı çekmesiyle alakalı bir durumdur.

ayrıca ölümün güzeli mi olur? sorusunu da aklıma getirmiyor değil. öldün sonuçta a.k daha nesi güzel olacak bunun. arkandan helvanı yiyecekler, sevilen birisi isen bir kaç gözyaşı döküp toprağa gömecekler.
kafaya sıkmaktır. acısız ve kısa.
En acisiz olum donarakmis diyolar.
mışıl mışıl uyurken hık diye gitmek olsa gerek.