bugün

tabii ki ölümün de iyisi kötüsü olur. en güzeli kafası kesilerek ölmektir bence. aniden ve acısız. mis gibi.
(bkz: boğularak)

ben bir kere boğuldum tavsiye ederim. zaten bu entryi de cennetten yazıyorum. huri falan yok beyler gelmeyin. cehenneme odun taşıyoruz amk.

vesselam...
altın vuruş olsa gerek.
kafalar binbeşyüz, misss.
+abi adam öldü
-hadi yaa üzüldüm bak
+ama çok güzel öldü ya
-nasıl?
+sevişirken öldü adam. *
Orgazm esnasında ölmektir.
agrısız acısız olan iyidir. ilaçla intihar etmek gibi.
Onun için yada onun kollarında ölmektir...
istiklalde tramvaya atlarken ezilip ölmek isterdim.

birine makyaj yaparken gülmekten ölmek isterdim.

bir bankta sabaha karşı donarak ölmek isterdim.

yastıklar arasında boğularak ölmek isterdim.

uyumaktan ölmek isterdim.

ailemin yanında ölmek isterdim. eğer ailem varlığımla yokluğumu bir tutmasaydı. evim, babam, annem, kardeşim... her an terk edecekmiş gibi konuşmasaydı. gece huzurlu uyumamı sağlayan ailem beni hep bir tedirginlikle yaşamaya mahkum etmeseydi.

bazen en sevdiğinden ayrı yaşamak zorunda kalırsın. çünkü anlatamadığı bazı korkular, insanın peşini hayatı boyunca bırakmaz. kişi bir yerde demirleyemez. çünkü rüzgarı korkularıdır ve en sevdiğinden bile ayırır onu. ailesiz kalır.

yaşamaya ikna edilebilir, ama her zaman en güzel ölüm şeklini hayal edecektir. en güzel ölüm şekli acılarının bittiğini önceden bildirendir. birdenbire değil, yavaşça gelendir. ölürken son kez ağlayabileceğin ölüm şeklidir. ama korkmadan.
uykuda ölmektir. uyku da ölmek olduğunda ölerek dünyaya dönmemiş olursunuz. rüyaya devam edersiniz. pislik bir insansanız kabus görürsünüz (kabir azabı).iyi biriyseniz mutlu mutlu rüyalar görürsünüz. ta ki tekrar dünyaya bebek olarak gelene kadar.
Kaşların arasından domdom kurşunuyla ölücen kardaş en güzeli bak.
sabah uyan ölmüşsün. ne güzel ya ağrı yok sızı yok.
Kalbini kırdığın insanların "affettim artık seni" sözünü duyup ölmekten daha güzel bir yol var mıdır?
Varsa bilen söylesin vakit daralıyor gibin sanki.
Akabinde "oksijen yetmezliği" ile aynı acıyı yaşatan şekillerdir.
mücadelemiz için can vermek.
bir amaç uğruna ölmek.
kafama sıkar giderim gayet güzel bence
bir rakı içerken bide sevişirken ölmek iyidir.
Son sözüm kelime-i şehadet olsun da ne olursa olsun dediğim konudur.
Karadeliğe çekilerek uzay ve zamanın dışına savrulmak vasıtası ile ölmek.
boğularak ve yanarak olmayandır.
donarak ölmektir.
Gercek anlamda gulmekten olmek daha guzeli var mii ya tabi olmeden onceki iman edisi pas gecmemek gerek.
Ocağın gazını açtıktan sonra uyumak ve bi daha uyanmamaktır.
donarak ölmek daha iyidir.

en kötüsüde yanarak ölmektir.
Kazada ölmek orada o anda yere düştüğün an ölüp kalmak saniyelik acılarla dünyaya veda etmek. Bu kadar ani olması ayrıca diğer insanların size yaptıklarını düşündürür bence aylarca veya günlerce hasta olup ölmektense aniden ölmeyi tercih ederim.
elbette ki (bkz: golden shot)
(bkz: altın vuruş)