bugün

Ilk sırada at ın olabileceği hayvanlardir.
Pandadır. Kimseye bir zararı dokunmaz. Sevişmeye bile utanır. Tek dileği bir sap bambudur.
hayvanların ahlak anlayışları yoktur. bize göre durgun, sessiz tavırlar içinde olan hayvan görürseniz bilin ki doğası gereğidir.

lakin (bkz: muhabbet kuşu) sevimlidir.
(bkz: komodo ejderi)

Avından bir lokma bile geriye bırakmaz , tabağındakini bitirir...
Mirkettir efem..
Golden cinsi Köpek olsa gerek her kandil bayramda falan havlar . Kulübesine gidince hemen yer verir .
Koaladır. Kimseye zararı ziyanı yoktur, net.
peygamber devesidir hacı.
inektir .
kartaldır. hayvanın hasıdır. pençeyi takar, avını yakalar raconu keser ormanda... kurtla beraber hayvanların en karizmatiğidir. https://www.youtube.com/watch?v=uPUP8ey3MjE
tersiyerdir.
kedidir.hayvan bokunu gömüyor aga.

edit:gergedan ya da panda da olabilir.hayvanlar seksten utandıkları için nesli tükenecek.

edit:be bunun neyini eksilediniz allahın ahlaksız hayvanları.
eşektir. küçücük cüssesi ile neleri taşır.
horozdur.
Gelincik.
bence loris tembel hayvani. ya resmen insan bir de mazlum mazlum bakiyor dayanamiyorum.
angut kuşu. bu sebeple biz insanlar angut kelimesini hakaret olarak kullanırız.
Ahlak ne gezer la hayvanda ?

Hayvanların doğasında ahlak mı var ki efendi olsunlar ?

Ama tavşanlar çok sevimli .
Karınca olduğunu düşünüyorum.
ceylan.
salyangozdur. dokunduğunuz an utancından kabuğuna girer.
Kirpidir.

Sessiz sessiz otlarin arasindan gelir. Muhabbetin kesildigini gorunce doner bi mahcup selamin aleykum der, devam eder. En ufak bi terbiyesizligine, huzursuzluk cikarttigina sahit olmadim. Pek efendiler masallah.
(bkz: koala)

Kimseye zararı yok lan. Ne bir bölücülük, zarar ziyan faaliyeti var ne de böylesine destek oluyor. arada bir okaliptüs yaprağı yiyip tüm gün uyuyor.
kaplumbağadır adam yerinden hareket edemiyorki zaten efendiliğinden birde öle karıya kızada gitmez tam ahlaklı bir hayvan.
iguana dır her ortama ayak uydurur.