bugün

-abi darbe darbe...hebele hebelee...ben hakkımı arıyamıyom nerde bu ordu, nerde bu darbe...
+bsg çay koy...açık olsun benimki.
darbe çığırtkanlığıdır kendisi. kendisinden büyük olana küfredip dayak yiyince da babayı çağırmaktır..
cahil cühelanin ne denli atatürk'e, demokrasiye vs. bagli oldugunu, bu degerleri anladigini ortaya cikaran safsata, gerci bu temenniyi dile getiren milyonda birinci olmak disinda ne gibi bir basariya imza atmistir tartisilir, keza bu birincilikte sans faktörüdür, akil gerektirmez.
darbenin ne olduğunu bilmeyen zihniyettir. işkenceden ölen kimsesi yoktur.
darbe: ensest ilişki.(bilmiyorum anladın mı?)
demokrasiyi unutmayın. akp yi savunmuyorum demokrasiyi savunuyorum yoksa banane akp den.
ayrıca böyle zihniyeti gördükçe anlıyorum neden akp bu kadar oy aldı. ve neden almaya devam edecek.
biraz okusak ve biraz bilsek bilgisayar başındaykan kendimizi yalnız hissetmesek ve dışarıda akıp giden hayatı unutmasak belki o zaman anlaycağız darbe nedir en iyi başbakan kimdir.
yapmayın diyorum.

ve gerçekten inanamıyorum kimler var çevremde ve neler söylüyorlar.
(bkz: ankara sendromu)
(bkz: silinmesi gereken başlıklar)
(bkz: olmaması gereken insanlar)
darbe izleyelim, gülelim durumudur.
http://www.youtube.com/watch?v=OsqN59PirJA
darbecilerin asılmayıp beslenmesi sonucu ortaya çıkan zibidilik.
bi gidin , bi dola$in , ne bilim bi$eyler yapin cay da koyabilirsiniz ama bi$eyler yapin demek istedigim guruhun soyledigi sozdur.
(bkz: Bu başlığın boku çıkmış)
(bkz: Demokrasi yokmu demokrasi)
darbe sonucu gerçekleşecek, "sonunda kurtuldak ulan" dedirtecek güzel hadisedir.
Darbe, darbe de ne diyen demokratların hezeyanına yol açacak söylemdir. Bu kadar sosyal adalet yanlısı insanlardan oluştuğunu bilseydik bu ülkenin iki adım yol giderdik demek lazım. Asker kötüdür de AKP iyidir zihniyeti yanılgı yaratır.
cumhuriyet silahlı kuvvetlerin halkı yönetmesi değildir, halkın kendi kendini yönetmesidir. hatırlatıyım dedim.
kanal 1 ana haber bülteninden bir anı:

sunucu, güzel bir kıza sormakta.

sunucu: bu yılın trendi neler?
kız: ağırlıklı olarak pembe ve beyaz, rahat askılı elbiseler. Büyük güneş gözlükleri vs.

sunucu: peki yaşar büyükanıt hakkında ne düşünüyorsunuz?
kız: oyumu asla ona vermem!
demokrasinin s.çtığının göstergesi olur, gerek yok canım, çok zorlamayın.
başkomutan abdullah gül. evet en az bunun kadar komik...
(bkz: deep impact)
(bkz: derin darbe)
en büyük başbakan george w. bush söyleminden güzel söylemdir.

edit: yahu bu entry niye eksilenir. şakşakçılığında bu kadarına pes.
yanlış ifadedir. "en büyük cumhurbaşkanı yaşar büyükanıt" şeklinde olmalıyıdı, koskoca yaşar paşaya başbakanlık yakışır mı!
demokrasinin zaten zıçık bir şey olduğunun göstergesi olacak darbe hareketinin sonucudur.