lolitamsı bir emo. çıtır mı çıtır. nick altının bu kadar boş kalması ne kadar da esrarengiz değil mi metin?
hem lolita hem emo. tam bir uludağ sözlük yazarı profili.
nicklerimiz pek uyuşmayan yazar. optimizm, hippie culture, mutluluk ve adrenalin'le ilgili biraz bilgi edinse emo dediğimiz bunalım ergen tipinden kurtulabilir sanırsam...*
noktadan sonra bir adet boşluk bırakması gerektiğini tez zamanda kavrar umarım... *
(bkz: herkez yazani sopayla dovmek)
(bkz: 6 nesil yazarı dışlamak)
(bkz: dışlanmışlığını neslinden sanan yazar)
(bkz: 6 ıncı nesil yazarı emo olduğu için dışlamak)
(bkz: emo olmayı bir bok zannetmek)
emo basina sozluge girmis yazar.

(bkz: emo/@revolter00)
(bkz: bokla uğraşmayı seven yazar)
emo olmuş gidiyorsun
bana veda ediyorsun
ağlama sakın diyorsun
ağlamamak elde değil..

edit olayları: gotik versiyonu vardı da değiştirdim.
(bkz: yıkılmadım ayaktayım)
(bkz: herkesi olduğu gibi kabul etmek bir erdemdir)
james senna'yı buldular , beni unuttular sözlük.
(bkz: pabucu dama atılmak)
sözlükte bi yerlerde platonik aşkı hatta sapığı bulunan yazar.**
(bkz: emoysa koy sepete) *
yanlış anlaşılan yazar. ama yinede sözlük ahalisini karşılıksız seven yazar.
(bkz: keriz)
hoş gelmiş yazar. alışması gerek buralarda yeni yazarları ve emoları sevmezler kendisi hem yeni yazar hem emo olduğunu söylüyor o yüzden tamekse koy sepete diyoruz. takmasın kafasına takılıyoruz şurada.. *
"Artık Sözlükte yalnız değilim!" dedirtmiş ayrıca siyah-beyaz tişörtümün kol kısmındaki dikişi 1 cm söküldüğü için 23 gündür durmaksızın ağlarken, beni gülümseten ve son anda jiletle intiharın eşiğinden döndüren yazar. * *

Türkiyedeki sahteler gibi Dil katli yaparak yaşamayan kişi, müzik zevkimin aynı olduğu kişi, ileride daha birçok ortak yön bulmayı umduğum kişi...

Bu cümleyi armağan ettiğim kişi :

"pes etmek, her zaman güçsüz olduğun anlamına gelmez... bazen pes etmek, çok istediğin bir şeyden vazgeçebilecek kadar güçlü olmaktır."
bildiğin emo.
heavensent'in entrysini okuduktan sonra derin bir ''ohh'' çekmiş yazardır. sözlükte kendini anlayan birini bulduğu için de ayrıca sevindirik olmuştur emolita.
(bkz: yaşasın emo kardeşliği)
bildiğin lolita.
(bkz: emosözlük) *
(bkz: emolita nın trv seksi cindy ile karıştırılması)
(bkz: yok artık ali sami)
Emolara laf değdirildiğinde sanki Türklere laf değiyormuş varsayan dolayısıyla öznel bir başlığa bireysel tepki gösteren yazarımız.