bugün

yeni yasa çıksa, suç teşkil etmese, her gün onlarca kişinin temiz sopalar yemesine sebep olacak eylem.
ben anlayamıyorum sadece, hayatının hangi evresinde sen "herkez" yazmayı tercih ettin ki? Biz hangi aşamada ayrı yollara saptık seninle? Aynı okulları okuduk, aynı kızları sevdik, Trt'de aynı çizgi filmleri izledik. Sonra aynı oyunları oynadık, sen hangi aşamada herkez yazmayı seçtin?
Gönderdiğimiz rötuş isteklerini hiçe sayınca eline ne geçti dostum? Gönderdiğiniz rötuş isteklerinde, arayıp da yanlışlığın nerede olduğunu bulamadım deme sakın.
Yanlış yoldasın, Emolar herkez yazıyor, senin emo olmadığını çok iyi biliyorum.
Burada her şey sahte dostum, gülümsemeler bile.
Ne diyorum lan ben?

imza: bir dost.
(bkz: sopa yetmez tank getirin)
hatta; (bkz: alternatif iskence yöntemleri)
(bkz: lanet olsun tdk lilar geldi)
(bkz: acilin ben tdk danim)
ister istemez sözlük yazarının kendisinin de gümbürtüye gitmesine vesile olacak arzudur.

oysa ben de isterim herkez yazan herkesi sopayla dövmek. dur ben bi' gidip kendime dalayım.
yaratıcı fikirdir. uygulama alanına "felan" yazan ve dahil anlamındaki "de-da" ekini ayrı yazmayanlar da sokulmalıdır.
bir de sopa ıslak olursa tadından yenmeyecek dayaktır.
sopayla değil de zopayla dövüldüğünde daha da akılda kalacağı aşikar olan eylem.
o zaman probleme proglem yazanlarada kafa atalım diyerek turk dil kurumunun yardımcısı olalım.
allah çarpsın sevgilim yazsa bile soğurum. cühelanın işidir bu ya. gerçekten de herkez yazdıktan sonra ister istemez o insanı hor görüyorum, böle içimden aşağılamk geliyor, sen çok mu biliyosun lan demeyin, kırılırım *.
sopa titanyum olduğu sürece destekleyeceğim kampanyadır.
sadece sopa mı yani? diyerek hayalkırıklığına uğramış gülücük koymak isteği uyandıran cümle.
(bkz: islak odun)
benim severek yapacağım eylemdir.