bugün

emo kadar garip olmayan erkektir.
tanım:emo kızları beğenmeyen erkek cinsi

not: kendine emo hayran kitlesi yapmaya çalışan yazar zırvası . emo dediğin türü beğenmen için ya emo olman lazım ya da kör. ayrımcılık yapılmayacaksa beğenenler ve beğenmeyenleri de ayırmayın arkadaşım. sonuçta buda bir tercih meselesi değil mi? ayrıca bana beğenilmesi gereken bir tarafını yazacaksın ki ben de sana hak vereceğim.
emo kızlarının tek bir özelliğini severim 1 dal sigaraya istediğini yapabilirsin.
o garip erkek bizzat benim ve bu olayın adı ırkçılıksa da sapına kadar ırkçıyım, faşistim, hedeyim. "axi chochuqqqq sevhyirummmm senyyyyy" gibisinden bir dil kullanan sürmeli kuklaların nesini seveyim ki ben? hatta daha da ileri gideyim, tenhada görsem bu kızları bildiğin döverim. o derece kinim var bu emo mudur, nemo mudur o garip insan topluluğuna.

tanım: ratko mladic'in eline verilesi garip tiplerden hoşlanmayan garip* erkek.
allahıma kitabıma bebek gibileri var..yemyeşil gözler,süt gibi bembeyaz ten,affedersin ama taş gibi bir vücut..bırak tek geceyi,ömrümü sererim o converselerin * altına o derece..
her gece ninnilerle uyuturum.'uyhusn dha bhuysun ninni,tıpısh tıpısh yhrusun ninnie,e bebeqim ee eee' deyu..
yalnız arkadas güzellik de bir yere kadar,dünyaya tek gözle bakan insanın vizyonu olmaz,olamaz.ulan o saç stiliyle , tek gözle ; etrafında ne olup ne bitiyor nasıl anlayacaksın sheqer shey??sorarım sana..
demem o ki bazen sadece işbu nedenden dolayı bu güzel kızlarımızı begenmeyen tiplerdir..

bu arada xvideos kapalı mı??? *
bence var olmayan kitledir.kabul edin sevimliyiz.öyle değilmi sayın sözlükçü kankalarım ?
(bkz: fistanlı kız arayan erkek)
belli kesim kızdan hoşlanan erkektir emoların bu kısma dahil olmaması normaldir.
aptallık abidesi olan, dudak büzüp aynadan poz veren, ayhh shoq sheker ashkomm tarzında konuşan kızları beğenmemekte haklı olan, garip olmayan erkektir.
Doğal olan durumdur.

(bkz: Sıradaki)..
(bkz: hastasıyım)
Kız dediğin dogal olur arkadaş beğenmemekte haklılar.
:'(((

Damdaki deli açmış başlığı. Görünce bi garip oldum. Gerisi beni ilgilendirmiyor şu an. Mekanı cennet olsun.