bugün

shameless us dizisinin fiona sı.
(bkz: sen aşırı derecede sevimli bişeysin).
Hazal kayayla hiç alakası olmayan sevimli oyuncu, fiona.
makyajla çirkinleşen tek kadın sanki, ahah öyle doğal ki her anlamda hoş ve çekici ,cilt rengi kireç gibi aslında, bilemiyorum farklı bir şey var bu kadında.

emmy den bahsederken fit ve şekilli vücudundan bahsetmeden geçemeyiz, haksızlık olur.
Bir oyuncu.
Ah emmy ah neyse susuyorum sen anladın...
shameless oyuncusu bi' abla. ama nasıl tatlı, o kadar tatlı ki;
izleyemiyorum diziyi. yeni başladım diziye, ilk bölüm ilk sahne, "aa negzelmiş hatun" dedim.
sonra dizi hakkında duyduklarımı düşündüm. "bu kızı yerler oğlum" dedim. sonra ilk bölüm bitmeden geldi serserinin biri yedi.
ama görsen nasıl isteksiz fiona, aklı bende tabi. neyse korkudan, onu birileriyle sevişirken görmekten korktuğumdan izlemiyorum lan diziyi. sen düşün.

not: fionaya benzeyen kızlar mesaj atsın.*
bu kadına ciddi ciddi yakışmıyor makyaj. shameless'taki halleri gayet güzel hem de tamamen organik.
milyonlarca şeker tanesinin oluşturduğu insan. aşk, tutku, ihtiras. platonik aşık olunan zat. kesinlikle makyaj yapmaması gereken, doğallığıyla cana can katan melek. *
Saf güzelliğin vücut bulmuş hali.

En azından benim için öyle.
kesinlikle ekin türkmen'den daha fazlasıdır.
sol framede adını görünce yoksa bunun da mı fotoğrafları ortalığa saçıldı dediğim ünlüdür.
görsel
bayılıyorum şu kadına.
fanıyım ya fanı.

gerçekten bana göre dünyanın en seksi kadını.
hastasıyım şu salaşlığın.
o göz altlarının.
tatlılığın tanımı. sanırım aşığım bu kadına.
görsel
görsel
görsel
Acayip çekici ve sevimli kadın. Boyu posu çok güzel. Incecik ve 1.73 boyunda sanıyorum. Gözler iri. Yolda görülse de bakılır yani bu kadına. Fizikten direkt bir cezbeder kalabalığı. Tabi böyle mini şort giymese bu kadar tatlı durmayabilir.
the phantom of the opera'daki bakışlarıyla beni benden almıştır.
güncel Önemli Başlıklar