bugün

Ev,arsa,bahçe vb. taşınamayan mal ve mülklerin ortak adı,taşınmazlar,gayrimenkul.
Parayı bile tanımayan insanları bir gecede zengin edebilen şey. Toprağın paraya dönüşmüş hali.
Vatan satmanın en son yöntemi. Sahip olanın ve satanın atalarını kemiklerini sızlatan şey.
Wonder ınternational Dünya jet sosyetesinin emlakçısı,çalışanlarının milyon dolarlık pirimler aldığı söyleniyor,ayrıca dünyanın en ünlüleriyle yaptığı reklamlar ve onlara sattığı gayrimenkullerle biliniyor.Türkiyede şu anda mevcut Remax,Century21,Coldwellbanker ve benzeri amerikan kökenli tüm emlak zincirlerine çok farklı emlak ve gayrimenkul sistemleriyle fark atacaklarını idda eden büyük ve değişik yapılanması olan yine bir amerikan gayrimenkul zinciri.
TOKI den önce devlet eliyle türkiye de çeşitli toplu konut projelerine imza atmış bankanın adı. Emlakbank özellikle bakırköy deki ataköy toplu konutları ile adını duyurmuştur. ayrıca ataşehirin de ilk kurucusu ve planlayıcısı olan kurumdur.
artık her emlakçıya güvenilmeyen bir dönemde emlak hizmeti veren düzgün bir yer bulmak çok zor oldu.Yaptığım araştırmalar sonucu adana civarında emlak ilanlarını aktif şekilde veren sitesinde gezip aradığım en iyi ilanları buldum.Adana da ki en iyi emlakçı listesini sitede gördüm ve aralarından elemeler yaparak kendime en uygun olanı seçtim.
türkiye'de vergisi en düşük olan meslek grubudur. bu yüzden tercih yüksektir.
Proföyonel veya bireysel satıcılarımızı yayınladıkları ilanlarla en kısa sürede müşterisine ulaşmalrını hedefleyen ck ilan alıcıların doğru bilgiye ürünle ilgili yeterli ayrıntıya sahip olarak pazarlığa oturmasını ve alıcı ve satıcının zarar etmeden ürünün değerinde alıp satılmasını misyon edindik. Yatırım yapmayı hedefleyen kişi ya da işletmelerin, işini layığıyla yapan profesyonel firmalarla çalışmalarını ve sektöre doğru bilgilerle başlayıp, doğru hedefe ulaşmalarını temin etmek.
kaynak: https://www.ckilan.com/
Ev, arsa, bahçe vb. taşınamayan mal ve mülklerin ortak adı.
istanbul genelinde kira fiyatları yüzde 50 ile yüzde 80 arttı. Fahiş fiyatlar ve daire kıtlığının nedeni Avrupa yakasındaki nedeni yabancı ve göçmen sayısındaki artış, Anadolu yakasında boşanmalardaki artış gösteriliyor.
neymiş balonmuş. Göreceğiz.