bugün

eski bir manken. emre kınay ile evlidir, 90-60-90 ölçülerine cuk oturan* insan.
kulislerde dolanan haberlere göre gerçek soyadı "bolver" olan eski manken yeni ev kadını.
bir aralar, ibrahım erkal'ın önce sevdiği, sonra dövdüğü; fakir, ''sonradan zenginle evlenen mağrur ama gururlu kız''ı başarıyla oynayan, eskinin mankeni, şimdinin emre kınay'ın zevcesi..
eşi emre kınay ı, şiddetli geçimsizlikten mahkemeye veren ex manken.
ilk çıktığı zaman beşiktaşta görülmüştür o zamanlar adamın aklını başından alan duru bir güzelliği vardı. Ordu ludur.
ibrahim tatlıses'in ağlıyorum kahrımdan isimli klibinde oynamıştır. belki de imparator dizisinde oynamış, bu görüntüler de klip olmuş. orada bir karışıklık var ama çerçeve bu. siz yerleştirin bi zahmet.
emre kınay'la ilk evlendiği gün dün gibi aklımda olan bayan. o gün de söylemiştim böylesine düzgün bir adamın böylesine basit bir kadınla ne işi olur diye. ailecek görüştüğü bir insanla aldatmış emre kınay'ı. garibim maganda da değil bacaklarından vuramıyor bazıları gibi. allah yardımcısı olsun.
exünlü. ibrahim erkal klip çekilirken gaza gelip dozu kaçırınca havuza bayılarak dalış yapmıştır.
yanına yakışmayan bir eşi var.
emre kınaydan boşandıktan sonra kısmi felç geçiren eski ünlü.
'koca kocadayken bulunur' felsefesini benimsemiş kadınlardan.

http://nullhttp://birbak....magazin/sevgiliyle-el-ele
son giydiği mayokinisyle "pussy" çizgisinden ameliyat izlerine kadar herşeyi ortaya sermiş olan eski manken.
yanında evleneceği kişi de var magazinciler özellikle zoomlamış adam bakıp görmüyormu yoksa görüyor da mı umursamıyor ? şaşırdım.
evliyken ailece görüştükleri adamla evlenmiştir.
(bkz: herşey çok karışık)
emre kınay'dan sonra antipatik ve boru sesli bir tuz kabağı ile olmak nasıl diye sormak istediğim eski manken...
emre kınay gibi bir kocadan sonra daha iyisini bulmak zor tabi ama...
yahu sen , nazar boncuğu gibi bakmaya kıyılamıyacak güzelliğe sahip ol; sırf tanıdık diye, yabancıya gitmesin diye git "burada yol bakım çalışması var" ikaz dikmesi kılıklı biri ile halvet ol.. *
kocasının arkadaşı ve aile dostu adam ile evliyken oynaşmakdan/fingirdeşmekden çocuğuna rağmen utanmamış, kadındır.
tekrar evlenmiştir.
albüm çıkarmaya hazırlanan fakat saba tümerin programında söylediği şarkıdan sonra dinlenilmesi tavsiye edilmeyen kişidir.
asıl soyadı bolverir olan mankenimsi oyuncumsu bişeydi yanılmıyorsam. ergenliğimizde meşhurdu sağolasıca.

soyadı da hayatın kötü bir şakası tabi kendisine.
lise-1 e başladığım gün okulun bahçesinde görüp herhalde şu ana kadar hayatımda gördüğüm en güzel kız dediğim, 1 hafta içerisinde okulda herkesin peşinden koştuğu, o zamanlar yüzü çok güzel ve pürüzsüz olan ama sonra saçlarını sarıya boyayıp kilo alarak bildiğin etli butlu, renkli gözlü arabesk türk kızı haline gelen kişidir. asıl soyadı bolverdi'dir.
istinye Park'ta gördüğüm eski manken.
ibrahim erkal üstadla canısı dizisinde oynamış ve kaybolmuş güzel kadın. yenge de erik gibiydi vallahi kütür kütür.
taş gibi kadındır! ama yengemizdir.

görsel
akşam akşam aklıma gelen kadın, doksanlı yıllarda çocuk yada ergen olanlar iyi bilir bu ablayı, kendisinin mahsun kırmızıgül'ün klibinde oynamışlığı, ibrahim erkal'la film çekmişliği ve hatta hafızam beni yanıltmıyorsa ibrahim erkal ile aşk yaşamışlığı vardır. sonra emre kınay'la evlendi duru isminde bir kızı oldu galiba boşandılar, şimdi nerede ne yapar bilmiyorum.

ama güzel kadın vesselam; http://www.sabah.com.tr/m...a/galeri/magazin/emine_un
bir zamanların ünlü mankeni.
şimdi ne yapar ne eder bilinmez.
ibrahim erkaldan rol icabi yedigi saglam tokattan sonra ulan sikeyim boyle hayati bee deyip. eli ayagi bu islerden cekmistir.
kadin buyuk ihtimal bu olaydan sonra ibrahim erkala da beddua etmis o da piyasa da yok artik enteresan..