kesinlikle doğru bir saptama, teşhis, tespit, farkındalık, algılama, farketme, keşfetmedir.

hayır kurumlarına gidip ülker dağıtan bir insan...

ah, onun gibi birini arıyorum yuvam için.
entelektuel kavramınnı bilmeyenler için doğrudur.
(bkz: entel ailenin entel kuşu)
emine erdoğan lise mezunu bir kadındır. bütün önyargılamalarımdan sıyrılmış bir şekilde düşünüyorum, ülkemizin yetiştirdiği nice eğitimli, aydın kadınlarımız varken emine erdoğan'ın ennn bir entelektüel olduğundan bahsetmek, gülünç durmuyor mu? ve bariz değil mi bu başlık hedesinin, kışkırtma amaçlı açıldığı? bariz, değil mi?
tayyip erdoğan da para yemez dürüsttür, ayrıca o gemi değil gemiciktir.askerlik de yan gelip yatma yeri değildir.bu durumda ben de patlıcanım..
kehanet editi: bak ibnem nası gelecek gene bana..gel kuzum..gel yavrum..
"hahaha şaka gibi" denilecek bişidir.
entelektüelleri entelektüellikten çıkarıcak bi cümledir.
kendisinin böyle bir demeci olmadığı sürece başlığın altının hakaret dolu entry lerle doldurulmaması gereken sözlüğümüzde* gitgide normalleşen kışkırtma amaçlı bir başlıktır.
evet entellektüel bir kadındır. eme en deyince ayıp olur. neye göre kime göre sorusu akla gelir. ayrıca entellektüellik aklı ile hayatını kazanan anlamındadır sanırım. bu durumda entellektüellik durumunun yan anlamı yada var olduğu sanılan anlamı ile emine erdoğan bir anlam kazanır ve yine sanırım.

en deyince (bkz: kıçım ve ben kopuyoruz)
ben de aynı anda hem belime dolayıp kemer niyetine, hem de apış aramdan geçirip tanga niyetine kullanıyorum. tam olarak bu cümlede anlatılmak istenen gibi birşeydir.
(bkz: muhtemel karikatür isimleri)
sevenleri için mahsun kırmızıgül den geliyor ; (bkz: alem buysa kral sensin)
geçenlerde fetullah gülen in birinci olduğu listenin kadın versiyonunun birincisini ilan eden saptamadır. kural bu ya fetullah gecenin kralı;emine de kraliçesi olmuştur ;artık gece boyu dans etmeleri için önlerinde hiçbir engel yoktur.
(bkz: orospuya sen orospusun diyememek)
(bkz: soytari bu ulkenin kralidir)
sol frame'de görüldüğü anda gülme krizlerine sokan, hatta klavyeye abanma isteği doğuran başlıktır. bakınız şöyle oluyor.

başlık : emine erdoğan türkiye'nin en entelektuel kadınıdır.

entry : apuahahhahaamuhahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuapuahahamu
hahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuapuahahamuhahahazuhahaaehu
huuuepeehuuuapuahahamuhahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuapua
hahamuhahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuapuahahamuhahahazuhaha
aehuhuuuepeehuuuapuahahamuhahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuapuah
ahamuhahahazuhahaaehuhuuuepeehuuuhaha
ülkeye yeni bir boyut getiren hede hede. allah allahh!

(bkz: muhafazakar entelektüel)
muhafazakar olduğunu açıklayan cemil ipekçiden sonra hiç te şaşırılmaması gereken olay.
*
bir sırlar kapısı programının daha sonuna geldik, hoşcakalın efenim.
(bkz: Bu önermenin kaynağını sorucam)
(bkz: ama gülmek yok taam mı)

yalandır.
neye göre kime göre.