bugün

hak yerini buldu. şimdi içeride katledilmesi kaldı.
O piçin hakkı idamdır. Suçu sabit. Görüntüler var. Şüphe yok. Devlet benim vergilerimle bu kansız orospu çocuğuna ömür boyu bakamaz. Asılmalı, hatta acı çekecek şekilde idam edilmelidir.

Hak ancak böyle yerini bulur.
Indirimsiz müebbet cezasına çarptırılmıştır.
Muhtemelen olay sosyal medyada yayılmasa iyi haldi, şuydu buydu, 10-15 seneyle yırtardı.
Olan gencecik kadına, tertemiz evladına oldu. Kadıncağızın yüzüne bakarken gözlerim doluyor...
Çok acı.
görsel
Az.

Ağırlaştırılmış müebbet verilmeliydi.

Taammüd var, canavarca his var. Daha ne olacak?
Bu piçin hakkı idamdır. Bu şerefsiz benim vergilerimle beslenmemeli. Haram olsun. Bağıra bağıra acı içinde gebersin inşallah.
müebbet hapis demek 20 yıl sonra serbest demektir.
az cezadır. ağırlaştırılmış müebbete döner muhtemelen.

o değilde bu yavşak hala adaletsiz yargılama var diyerek cezada indirim istiyor. avukatı olacak kamilde "bu adamın yaptığını savunmuyorum ancak kanunlara göre cezada indirim olmasını istiyorum" diyerek insanların aklı ile d...k geçiyor. ulan avukat denilince insanların zihninde ilk canlanan şey zaten sürekli yalan söylemeleri. hepsi böyle değil ama bu intiba zaten var. sana mahkemede yalan söyle diyende yok sadece 5 dakika sus en ağır cezayı alıversin işte. sen zaten paranı alacaksın öyle veya böyle..
bir de adil yagılanmadım demiş AMK.
Vicdanlarda şerefsize torpil olarak kalacak olay.
Az evvel haberlerde agırlastırılmıs müebbet cezası almadığı için verilen 24 yılın ücte birini yatıp cıkacak olan canidir. Hukukçular aydınlatırsa sevinirim.