bugün

dokuz eylül üniversitesi rektörü. hani o keşke anadolu zamanında müslüman olmasaydı diyen adam. hakkında daha fazla yazmak isterdim ama diğer deulu arkadaşların da diyecek bir şeyleri vardır diye bitiriyorum.. *
genç bakış programına katılıp* sevgi pıtırcığı gibi davranmaya çalışan ama karşısındakilere yediremeyen, yeni bişeyler yapmak adına fakültelerdeki klasik eğitimi aktif eğitim haline getirdiğini sanarken eğitimin bitmesine yol açan ortopedist adam.

(bkz: aktif eğitim)
(bkz: emin e hayırlı kazanclar diliyorum)
bilimsel araştırma ve etkinliklere destek olmak amacıyla kurulan dokuz eylül vakfını kendi paşa gönlüne göre kullanan, vakıf harcamaları arasına kadın pedi, içki, şahsi cep telefon faturalarını gösterdiği sayıştayca ortaya çıkarılan bir garip rektördür. karısının kızının pedini bile vakfa ödetmekten hicap duymayan bir adam bu yahu...

edit akbayram: eksilemenden beni haksız bulup eminciğimi haklı bulduğunu çıkarıyorum. yanlışsam yanlışsın de birader?

edit akbayram2: tamam kimse eksilememiş. sözüm geri.
süper insandır. sayesinde * universitesi ozellesme yolunda en cok ilerlemiş kurum durumuna gelmiştir.suryanidir.doktordur. tıp fakultesi hastanesiyle ovunur durur.