bugün

yeni gelmiş, hoşgelmiş, nesildaş yazar.
akıcı yazması ve koca yürekli bir aslan olması sayesinden maça 1-0 önde başlamış yazardır.
hemşerim olduğunu düşündüğüm yazar..*
dünyanın en kaliteli, en mümtaz, en şuh duyguların yoldaşı ve sırdaşı, ve en iyi, en güvenilir.
şems için mevlana ne ise; benim içinde o olan yüce şahsiyet.
şekerliğinin içinde zehir olsa bize dokunmayacak insan.
kalitesini görmek için okuyun yeter..
leğende çaydanlıkla adriana yıkayan yazar.
i.o.a'nın amat adlı şaheserindeki vurucu cümlelerden birisi. fitilli danyal dillendirir bu cümleyi.

ha bir de;
(bkz: mazharbey duragi)
şairdir de.. (bkz: #5387121)
(#5848501)

güzel ifade etmiş yazardır.
(#6049758) ceviz tahlil edilir mi? emilio santos eder. nasıl bir keyif, ne tatdır.!
memleketlim* olan muhteşem yazar.
http://twitter.com/emsanto

bana noluyor lan.
minicik bir hataya maruz kalmış kişi. çaylak olduktan sonra tekrar aramıza gelsin, yazsın okuyalım.
ulusözlük yönetiminin haksızlığına uğramış kaliteli yazar. incisözlük kopillerini aratmayacak küçük mastırbatörlerin istediği gibi at koşturup, böyle yazarların cezalandırılarak kaybedilmesi, sözlüğün cılkının çıktığının habercisidir.
(#9756236)
son soruda merakımı gidermiştir. *
emilo santos'un bende ayrı bir yeri var. fikirlerini önemsiyorum kendisinin. bu sözlükte her daim yazmalı. satır aralarında kalan bir şeyler var bu adamda.

öğretmenliği, naifliği, mazbut hali, kendisini sade bir "teknik" ile okuyuculara sunuyor. gösterişe kaçmıyor. kutlu olsun, mutlu olsun, gülsün.

güzel günler var.
çok güzel bir nicki olan yazar.
nickine hasta olduğum yazar. bi de bizimkine bak birader.
nicki güzel yazar. ve de bir insanı öldüren tüm insanlığı öldürmüş sayılır diye haykıran amatın en üzerinde durulması gereken ve durduran cümlesi.

nuh'un gemisi ne ise onun tam tersi olan amatta her attığını vuran sakal yani namı diğer fittilli daniyal onu öldürdüğünde son sözü özür dilerim olduğunda söylenmiştir ''emilio santos ölmemeliydi'' diye.
ölseydi duramazdı yazardı.