bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hoşgelmiş 6. nesil yazar. an itibariyle entryleri umut vermektedir.
    ... jigsaw2
  2. 2.
    taraf başlığına "kendisi" şöyle bir entry girmiştir. ibret-i alem olsun diye tarihe not düşüyorum ki dönüp kendimize bir daha bakalım diye.

aynen aktarıyorum ki, dost da düşman da iyice dikkatlice okusun lütfen !

" sahibi alkım yayın evi. 2 erkek kardeşte alkım yayın evinin sahibi. geçmişte batarlerken albarakatürk tarafından kurtarılmış. erkek kardeşler beykoz konaklarında oturuyor. büyük olanının eşi bilfen özel okulunda öğretmen. ahmet altan'nın 30milyon aylık ile işe başladığı söyleniyor."etyen mahçupyan da orada yazar eşinin başından aşağıya kavanozda biriktirdiği dışkısını dökmüştür." yazarlarından bazıları star gazetesinden gelmedir. mehmet altan orada yazardır yani ahmet altan'ın hukukçu kardeşi.murat belgede oradadır. çok az satmasına rağmen çok iyi reklam alır bu gazete. devlet bankarından, islami bankalardan ve istanbul belediyesinden. "

(bkz: #6331570)

kısacası insan iyi/kötü eleştirel de olsa bir fikir edinebilmek için bazen alır o gazeteyi okur. kim ne yazıyor bilir. yoksa ben ne milliyetçi, islamcı sözlük yazarları biliyorum da sağlam "kaynaklarla/dökümanlarla/bilgilerle" en azından destekliyorlar yazılarını.

üzüldüm.
    1 -1 ... metalycra