bugün

6. nesil bir adet yazar. ilgili olarak;
(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: susam sokağı kabusu)
ablasının gülüdür.* 6. nesil hoş gelmiş sefalar getirmiş aman ne iyi etmiştir.
ablası olduğum yazardır. * * dert dinleyen, çözüm bulabilen, kitap kurdu, melankolik, müzik tarzlarımızın uyuştuğu, yaz okulunu geçmiş, değer verilesi yazardır. gece ' elm çok canım sıkkın msne gir desem ' uykusunu bölüp ' geldim ablam dinliyorum' deme potansiyeline sahip, duyarlı, vefalı, sağduyulu, bitanecik yazar kardeşim.
sen kalk, zirvede telefonunu unutan şahsımın arkasından 100 metre koşup yetiştir.
kendisine ne diyeyim şaşırdım öyle karşımda görünce.
binlerce teşekkür.
insanlığına teşekkür ettiğim hoş sohbet yazar.
öyle böyle değil.
istanbul her şey biter zirvesinde tanıştığımız ve sabahlara kadar muhhabbetin dibine vurduğumuz yazar.
(o değilde o beşiktaş sahili ve ordaki muhabbet unutulmaz be..)
ayrıca, cavo'yla istenmeyen adam'ın saatlerce uğraşarak yaptığı anarşiyi, şehri birbirine katma çabasını kendisi beş dakikada yapmıştır.

seviyoruz kendisini.

eyvallah..
günün kahramanı olmuşluğu vardır. hayatı roman olur bunun düşünmüyo değilim filmini çekicem. seviyorum ablasının bir tanesi. *
istanbul her şey biter zirvesine şehir dışından geleceğini söyleyip bizi heyecanlandıran ve sonunda da iyi ki gelmiş kanısına vardıran yazar.

şehirde anarşi tayfasıyla sabaha karşı efes pilsen sponsorluğunda iftar muhabbeti yapılan yazar arkadaş.

esenlik...
şehirde anarşi olayını ilk başlatan arkadaşlardandır. bir de hemşerimiş, üstelik memlekete gittiğimde takıldığım mekanlarda fink atan cinsten. bundan kelli görüşmek farz olmuştur. zaten görüşmesek de acısu parkında kesin rastlaşırız.* takiplerde olunan güzel insanlar listesine girivermiştir efenim. esenlikler diliyoruz , saygılar sunuyoruz efenim.
(bkz: zeki müren tadında entry girmek)*
fotoğraf çekme tutkunu, güzel insan.

hep görüşülmek istenen, eline fotoğraf verilip susulası insan.
an itibariyle küstüğüm yazardır. * * **
ablasını meraktan çıldırtmayı seven yazar. *
hakkında yazdıklarımın başka bir başlıkta toplandığını görünce hayal kırıklığına uğradığım yazar.

neyse efenim adamda boy var 1.90. bakarken yoruluyosun. dahası adam yerinde durmuyor. bi yanında bi bakıyon arkanda. şöle düşünün çevrenizde 1.90 lık bi adamın sürekli hareket halinde olduğunu. *
lakin sürekli gülen yazardır. espri konusunda benim kadar olmasada * ince ayrıntıları güzeldir. ayrıca kronik hastadır efenim kendisi.
anarşistin önde gideni, geride kalmayanı yazar kişisi.

(bkz: şehirde anarşi)

ayrıca;

caddebostan potanın kralları organizasyonuna karşılaşacağım 4-5.
her landing in london dinlediğinde ablam şarkıma bak diyen, anaaa benim şarkım diye cevap verdiğim yazardır. dosttur. dert ortağıdır.
4 414 nickli sevgili arkadaşımızın faresidir. benim tarafımdan kafası kırılıcaktır. * bilgisine.
197 gün sonra ortaya çıkmış ve şu anda gülhane çocuk mahkemesi'nde ifadesi alınan kişidir. ***
kendisinin hatırlaması için detaylı bilgi : (bkz: istanbul herşey biter zirvesi)
doğum günü çocuğudur kendisi. yaşlandığını hissetmektedir.***
bana öküz sıfatını layık görmüş minik kuş. belki minik olduğundandır? hihi!
(bkz: #6315779)
minik kuş adını sonuna kadar hak eden 1.90' lık yazarımızdır. en az 1.90 ama daha uzun da olabilir, zira ben sadece o kadarını görebildim.*
kocaeli zirvelerinin demirbaşı olmalıdır kendisi, onunla muhabbet büyük bir zevk.
konuşmayı çok seven * her konu hakkında anlatacağı illa bişeyler olduğunu düşündüğüm ve sözlükten tanıştığım ilk erkek. *
zirve mekanına giden ilk kisi olarak, karsıladıgım ilk yazar. * .iki kişi zirve yapma fikrine birbirimizi alıstırırken , toplanılmıs, muhabbet edilmistir.
'aman da aman hanimiş' demek istediğim yazar.

edit: 1.90 mıymış? öhöm.
attığı toplu mesajla beni çok duygulandırmış olan yazardır. ablası kurban olsundur ona. *
güzel nickli yazardır
(bkz: abi nickini ver de iki entiri gireyim)*