bugün

diyet bozan, tunalı pastanesi.
çatı katında dedeman vocation point system bulunan binanın zemin katındaki mükemmel ekler satan pastahane.

vitrini iştahınızı arttırır, fiyatlar standardın üstündedir.
önünden koklayarak geçilmesi farzdır.
misal niyeti bozdunuz.
bu sefer de ne yesem diye iyi bir karar vermek gerekiyor.
şahane.
mmm.

http://www.elizinn.com.tr/index.php?Sayfa=haklar
bayat ve soğuk ürünler satan, servis çalışanlarının amelelikten garsonluğa geçtiği belli olan; akşam saat 8-9 gibi gitme gafletinde bulunursanız köşesine çöp kamyonu yanaşan rezil gibi bir yer.

sakın tost yemeyin, komik.

ha dışarından görüntüsü süper, ayrı.
vitrinin güzel göründüğü ama içeriye girdiğinizde her şeyin o kadar da güzel olmadığını anladığınız pastane.

bugün orada tiramisu yedim ama tiramisunun içinde kahve dışında her şeyi koymuşlardı, bildiğin çikolatalı pastaydı. getirdikleri çay da acıydı. o kadar rezil şeyin üstüne 12 lira hesap ödemem de cabası.

10 üzerinden 3.
çok çok fena pastaları olan çok çok fena mekan. hele o vitrin var ya insanın ömrünü bitiriyor. yapışıp kalıyorum vitrine. pastaları da cidden çok güzel ve lezzetli. ne zaman bir arkadaşın doğum günü olsa pastayı buradan alırız. fiyatları da tunalı'daki diğer pastanelere oranla daha ucuz. en azından tam karşısında kalan özsüt'e göre. servis biraz yavaş gibi ama o da aşırı kalabalık olmasından kaynaklanıyor olabilir. pastaları genelde akşam saatlerinde almamıza rağmen gayet tazedir ve lezzetlidir. yerim hepinizi de.

o değil de zaten ismi çok güzel arkadaş mekanın. elysian fields gibi. ismi için gittiydim zaten. uğrak mekanım oldu.
burjuva arkadaşlarım yüzünden evde zeytin-ekmek yiyip pijamalarla takılırken facedeki yer bildirimleri saçmalığı nedeniyle kendimi bir anda orda etiketli olduğum tunalıda bi yer imiş diyorlar.
pastaları özlenen mekan. şu başlığı gördüm ya ankara'ya gidesim geldi ki kurtulmak için can atıyordum. eylülde artık. ayrıca vitrinine önünden her geçtiğimde yapışıp kalıyorum. zor ayırıyorlar.
iş icabı 1-2 kez takılıp çay içmiş, karın doyurmuş olduğum hoş mekan.
herşey çok tazedir. Yazın en son pasta + limonata 20 lira filandı gayet uygun ve nezih yer.
Yok böyle bir şey. Sabahtan beri bundan yiyorum.

görsel