bugün

inançlı erkek?

inançsız olsa istanbul gibi yerde o işi yapmaktan daha kolay ne var ki?

devlet işletiyor en kötü.
Eller değdi,
Ben böyle yürek görmedim böyle sevgi. Şimdi çocuk büyümekte gün be gün...
Aptalın önde gidenidir, özgüvensizliğini masumiyetiyle örtmeye çalışır. Ayrıca benim karşımda hiç şansı yoktur.
Kızların arayıp bulamadığı???? Lan ne alakası var. Bu erkeklerden yüzlerce var. 20 yaşıma kadar ben de bunlardandım. Üstelik cidden yakışıklıyım. Övgü için demiyorum yani sarıya dönük kumral 3 numara saçın yakıştığı bir kafa ve yüz yapısı yeşile dönük göz rengi simetrik ne kalın ne ince kaşlar kalemle çizilmiş gibi dudağım var. Saç sakal yönünden problemim yok. Yani tipim böyle. Tipte kurtarmıyor ki anam. Görmüyonuz ki arayıp bulasınız. Varsa yoksa her kızın sevebileceği tipte adamlara gidiyorsunuz çünkü. Arayıp bulamıyormuş. Hayır ne arıyorsun ki aq. Hee altında volvo Mercedes olsun iyi işi olsun sosyal hayatında itibar görsün diyorsan ama aynı zamanda kız eline değmemiş olsun diyosan bulamazsın. Onun için sıraya giriyorlar zaten. Yani mevzu buradan kaynaklanıyor zaten.
(bkz: barzo)
cizvit papazı.
(jesuit)
(bkz: silahın tutukluk yapması)
Var mıdır öyle bir erkek ?
Kutsal bakir olarak hayatina devam etmektedir.
Yoksuldur, imanlıdır. Bu yüzden evlenmeye gücü yetmediği halde zinadan da uzak durmuştur.
Bulursam kolundan tutup soluğu evlendirme dairesinde alıp helalim yapacağımdır. Belki ay em seni yaşatamam mühendis maaşları malum ama yine de geçinir gideriz yani.

Sen benim alnıma yazılmış bir yazı, henüz doğmamış çocuklarımın babası, evimin direği, ciğerimin köşesisin.
Gay olma ihtimali olan erkektir. Kadın eli değmeyen o ellere bol bol erkek eli değiyordur.
Bu da bir ihtimal. Bir de böyle düşün.
keşke Sadece elimize değse.
küçükken kızların dudağından öpüp öpüp kaçan ben, fakat ne hikmetse eline hiç kadın eli değmeyen erkek de ben. yazık. saygılar.
Benim. Gerçekten benim.
özendiğim erkek tipidir.
(bkz: ben)
marketteki kasiyer kız bile kendisine değdirmemiştir.
(bkz: vurduruyordur) net. ben söyliyim.
gerdek gecesi gelinin haşadını çıkarır.
Aha benim o. Şerefsizim benim. Bakirim. Duyurulur.
Eline kadın ayağı değmemesi daha fena değilmi ?
Böyle olan bir arkadaşım var. Benden fazla kızla konusmustur bu zamana kadar ama hiçbir kızın da elini tutmamistir. Bence bu kadarı da olmamalı. Düşünsene hayatına 25 yaşına kadar kimse girmemiş bi erkek ılk bulduğu kızla nasıl anlaşabilir. Yüksek ihtimalle o kızın daha önce sevgilisi olmuş olacak. Bence uyumsuzluk olur.
Yemin ederim bu erkek ben..(şimşek efekti.)uhgavqbaha