bugün

eğitim alması konusunda turkcell tarafından burs sağlanmış ve öğretmen olmuş insan.Bu derece basit ve masum bir duruşa ağzındaki salyaları akıtarak sokakta görsem suratına türkürmeye bile değmeyecek insanların bir seks objesi olarak görmesini kaldıramıyorum.
(bkz: öküz her yerde öküz)
olasılıkla böyle, devlet, tebeşir gibi kokan bir varlık. bak dişi felan diyemiyorum bilem.
(bkz: kardelen ayşe nin sözlüğü hackleme ihtimali)
halkalı'daki hain saldırıda uzman çavuş olan eşini kaybetmiş kişi.
eşi son terör saldırısında şehit düşen kardelen.

kardelen kışın karda açar, acın hep yanında kalsa da bu günler de geçer, geçecek kardelen öğretmen.
ntv tarafından gereksiz bir başlığa maruz kalmış kardelen.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25108605/
hayatımda gördüğüm en delikanlı kadınlardan birisidir. bazı işgüzarların çocuklarınızı askere göndermeyin söylemlerine karşın bu bayan hanımımız kocası şehit olmasına rağmen, kadın başına bir çocukla kalmasına rağmen, teröristlere herkesin televizyondan duyduğu o tokat gibi cevabından sonra da kızını ileride asker olarak yetiştireceğini söylemektedir.
ve okumuş biri olmanın verdiği avantajla da kendisini çok güzel ifade edebilmektedir. bu konuşmalar her fırsatta hakkımız gasp ediliyor , bizi eziyorlar deyip başka birşey söyleyemeyen kürt vatandaşlara ve kürtlere karşı önyargılı davranan türk vatandaşlara örnek olsun.
şu sıralarda fox tv'de canlı yayında bayraksızlara gereken cevabı vermektedir.
acısından ne dediğini bilmeyen kadın. söyledikleri ile daha çok kan akıtılması yönünde bilmeden manipüle ettiği düşünceler nedeniyle kitleler içinden kendisi gibi başka kadınlarında eş, baba, evlat acısıyla sarsılacağını görmemesini akli melekelerinin yetersiz oluşu ile değil çektiği acının büyüklüğü ile açıklamak yerinde olur...
kendisi çok cesur bir kadındır. allah yardımcısı olsun.