bugün

vatanına ihanet edenlerin ödeyecei en ağır bedeldir. içerde ne besliyceksin bu itleri.
Goruntuye almak yapilmis bir hatadir. Olen kadina zerre acimadim ama tsk nin adinin infaz videosuna karismasi acikcasi beni rahatsiz etti. Nice zaferler almis bu serefli ordu boyle basit videolarla gundeme gelmemeli.
ele geçirilen terörist koz olarak kullanılabilecekken anlık öfkeye yenik düşüp yapılan infazı yanlış buluyorum.

en azından sorguya çekilip örgüt hakkında gizli bilgilere ulaşılabilir
Güzellll (bkz: yine duşa soktun kardeş)
Tsk siker atar.
az bile yapmışlardır. öldürmeyip de beslese miydik amına koduklarım ?
eger duyduklarim dogruysa pusu kurmus kanasci teroristleri yakalamislar. bu goruntulerdeki teroristler sinsi kanascilarsa dogru olan yapilmistir. tek yanlis videonun bize gosterilmesi.

cephe savasi yapmaya gotu yemeyen uzaktan adam oldurmeye calisan itleri kusura bakmayin ama boyle oldururler.

ben baskina gelen teroristler sanmistim ve turk askerine yakismaz bu davranis demistim ancak baskin yapmaya gelen dusman yurekli dusmandir. teslim olursa yargilanmayi hak edebilir. ancak uzaktan avcilik yapayim hevesindeki hevaller kusura bakmasin yakindan boyle avlanirlar. helal mehmedime.
bu görüntülere üzülen sevgi kumkuması arkadaşlar emin olun bizlerin boyle bir görüntüsü karşısında o kadın da sevinç çığlıkları atacaktı.
Nekadar uzuldum anlatamam Cunku uzulmedim amk.

O degil de hala duyar kasmaya calisan mahluklara diyecek bisey bulamiyorum.
bu güne kadar vurmadıklarımıza saysınlar. demek ki canlarına tak etti. biraz kafası çalışan terörist bunu görüntüleri izlerse silahını bırakır ve siktir olup gider. yoksa böyle eşek cennetine yollarlar adamı.

ben bu görüntülerin devlet geleneğine ters olduğunu düşünüyorum. acaba geleneklerden vaz mı geçildi? bunca askerimizin hain pusularda şehit olmasından sonra yakaladığınızı gebertin mi dediler, sanmıyorum. münferit bir olay gibi görünüyor.

video kısa af dilediler mi? teslim oldular mı? bilinmiyor. teslim olanı, af dileyeni öldürmek türk askerine yakışmaz. ama biraz olsun içimiz soğudu yalan yok.
föşik dövletçiler gelmeden yazalım. ne yapsaydı asker adam yerine koyup su falan mı verseydi?
acımayın yiğitlerim, bunlar bizlerin görmek istediği hareketler. elinize kolunuza sağlık. anlaşılan ölen her bir it için canları yananlar varmış.
ooo idam gelsin dediler. şimdi çözüm sürecinden sonra gaddar hareketler. bunlar bizim zihniyetimiz değil. bunlar vahşi arap zihniyeti. türklükle alakası yok. ülke üzerinde ciddi bir operasyon var.
Esir edilmiş insan öldürülmez işte bunlar Türkiye'yi bitirecek.
her askere 100 maaş ikramiye verilsin . Allah böyle yiğit evlatları doğuran yetiştiren ana babalardan razı olsun.
Bu ülkenin kanunları var. Silahlı kuvvetlerin görevi bu kanunları uygulamak ve uygularttırmaktır.
onları kahraman, teröristi alçak yapan aradaki bu farktır.
Teslim olmuş teröristler mahkemeye çıkarılır. Yargılanır. cezası neyse çeker.
Bizi birbirine boklarını fırlatan şebeklerden ayıran ve insan yapan bu gibi detaylardır.
O kadar asker şehit olurken tek kelime yazmayan sevgi kelebeklerinin duyar kastığı video.kaldıki videodakilerin kim olduğu ve ne amaçladığıda belli değil.
Allah bana da nasip etsin inşallah.
Herkesi bağışlayın ama vatan hainini asla.
hz. ali r.a
içimize su serpen görüntülerdendir. Darısı diğer orospu evlatlarının başına.
kınadığım eylem. (ağır ironi)

çamaşır makinesinden daha kötü çekim yapan bir alet kullanılarak görsel olarak doyurmayan eylem.

fazla kurşun harcanmış ama helal olsun.

hümanizm kasacak yavşaklar az ötede ulusun, havlasın.

vur gerilla vur diyenler fena kudurmuş. kıymet mi biliyorsunuz amk. topkek ile meyve suyu ikram edilmemiş vah vah, çözüm sürecini özlediniz dimi. oysa çok kolay öz yönetim ilan ediyordunuz.

aslen emperyalist uşağı olan kendileri sırça köşklerde yaşayıp kendi çocuklarını yurtdışına gönderen yöneticilerine kananarak dağa çıkan ne için öldüğünün bile farkına varamadan vatan haini olarak ölmek böyle bir şey işte.

kimbilir ne kadar sürmüş çatışma, kaç aslan parçasının canına kast etti, kaçını babasız bıraktı hain.

bu videoyu kamuya açan da ayrı bir şerefsizlik yapmış. onu da eleştirmemek olmaz, oturduğu yerden gencecik fidanları kandırarak dağa gönderenlere niye koz veriyorsun, itlaf et geç, yem olsun kurda kuşa.

bu vatanı bölmek isteyen, bizi birbirimize düşüren her hainin bir gün ekmek yediği elden kurşunu yemesi dileğiyle.
Türk askerinin merhametini kaybetmemesi için yanlış bulduğum ama bu dağ domuzlarına merhamet edilmemesi gerektiğinin düşündüğüm için mutlu olduğum bir kurşunda benim için sıksalarmış dediğim görüntüler.
savaşın da bir ahlakı vardır ama savaş iki devlet arasında olursa ve her iki tarafta bu kurallara uyarsa geçerli olur. pazarda eşiyle alışveriş yapan askeri eşinin yanında arkadan vuran, pusu kurmaktan, şalvar giyip kadın kılığında gezmekten başka halt bilmeyen bu aşşağılık şerefsizlere anladığı dilden konuşmak lazım. neymiş mahkeme bilmem ne. yok öyle bir dünya. askere değil ateş etmek taş atanın sonu bu olmalı. o zaman belli olur el mi yaman bey mi yaman.
Olması gerekendir bir de besleyecek miyiz birkaç tanesini ibreti alem olması için güney doğudaki illerin girişine asacaksın bak bakalım kalıyor mu terörist.
O teroristler olu lan baksaniza tepki yok yasayan biri mermiyi yiyince bok cuvali gibi dusmez bizimkiler hincini aliyor bok torbalarindan o kadar.