bugün

deportivo la coruna her maç açıyor takdir edenini görmedik. *
türkiye'de türk bayrağı açılması normaldir hatta olması gerekendir, güzeldir.
Vay amk! Sanki enteresan bir şey lan bu. Ülkenin geldiği hale bak amınskim. Elazığ gibi bir şehirde Türk bayrağı açılması enteresan bir hadise gibi karşılanıyor.

Sanki vanda ya da hakkaride açılmış gibi davranılıyor. Elazığ her daim Türk yurdunun en sorunsuz en milliyetçi şehirlerinden biridir zaten. Mesele Elazığ dan sonrasına bunu benimsetebilmek.

Hatta çok açık olarak belirtelim. Diyarbakır , muş , Tunceli , batman , Bingöl , Bitlis , Van , ağrı , hakkari , Şırnak , Mardin. işte bu şehirler de bir gün Türk bayrağını böyle sahiplenebilirse tamamdir.

Ccc edit ccc: her kim ki benim de memleketim olan Malatya ile beraber Elazığ , Erzurum , Gaziantep , Erzincan , Iğdır , Kars , ardahan hatta genel olarak adıyaman ve Urfa ya da en ufak bir pkk yakıştırması yapıyorsa onun ben sülalesinin amk. Bu şehirler batıda milliyetçi diye geçinen şehirleri ters yatırıp düz sikecek milliyetçi insan potansiyeline sahiptir .
Fazla değil kendilerine 2 saat uzaklıkta bulunan Diyarbakırda bu erkekliği yapamazlar.

Edit:bayrağa karşı değilim lan. Vatanımı seviyorum o ayrı konu.
Gerçekleri söyledim.
Bir Kürt şehri olan Elazığ bu hareketiyle şaşırtmıştır.
Elazığ halkın tanımayan insanların şaşıracağı durum.
Normaldir elazığ doğudaki az sayıda vatansever kentten biridir.
elazığ zaten öyle %55 gibi oranlarla değil %90 üzerinde bir oranla türk şehri, türk ilidir. batıda denizli neyse elazığ'da ondan farklı değildir.

elazığ gibi malatya, erzurum, k.maraş, gaziantep, erzincan, kars, erzurum öz türk yurdudur.

hatta bitlis, muş, diyarbakır'ın türkmen ilçeleri mevcuttur.

bingöl dahi sanılanın aksine kürt şehri değildir ve vatanseverdir.

hayatında doğuya gelmeyip bilmeden böyle saçma başlık açan arkadaşlar sadece ayrılıkçı kürtlerin egosunu okşuyor. bilin istedim.

neymiş türk bayrağı açılması olaymış. cahil elazığ'da garip olay o bayrağın indirilmesi olur, açılması değil.

hatta batıdaki pek çok ruhsuz benliğini kaybetmiş yerlerden de çok daha türktürler.
Dün bir yerde malatyaspor-bandırmaspor maçını izliyorum. Malum cumartesi gecesi yaşanan terör hadisesinden dolayı dünden beri her Türk vatandaşının sinirleri gergin canı sıkkındı.

işte akşam olunca bi bakayım ne yapacak Malatyaspor diye geçtim ekranın karşısına. Beşiktaş ta hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşu anonsu yapıldı. Ve o anons esnasında tüm Malatya tribunlerinde şehitler ölmez vatan bölünmez sesleri yükseldi. Zaten böyle bir hadise olduğunda 3 büyükler, Trabzonspor , Bursaspor, Konyaspor vs pek çok takım tribunlerinde yaşanan bir durum.

Simdi beni sinir eden ve bu başlıkla özdeşleşen duruma geleyim. Yanımdaki kişi vay be bak Malatya da bile şehitler ölmez vatan bölünmez diye bağırıyorlar dedi. Yuhh amk! ben senin beyin kıvrımlarını sikeyim. Sanki tezahürat amedspor tribünlerinde yapıyorlar gibi şaşırıyor adam bir de.

Ya Allah aşkına Elazığ tribününde dev Türk bayrağı açılması ya da Malatya tribunlerinde herkesin şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratı yapmasinda şasirilacak aaaa Malatya ya bak Elazığ a bak denilecek ne var?

Amını götünü siktigimin gavatları Ankara dan ötesi diye bir tanım üretmiş hatta sivas ı Yozgat ı Maraş ı falan da pkk destekçisi gibi gören insanlar var. Lan bu nasıl bir cehalet bu nasıl bir piçlik bu nasıl bir yavşaklık ya.

Ve böyle insanların sayısı az değil. Türkiyede türk nüfusunu 30-40 ilden ibaret sanan mal insanlar. Aynı dev bayrak aynı şehitler ölmez vatan bölünmez tezahüratı bursada , Sakaryada , Trabzonda , konyada ne kadar normalse Malatya , Elazığ , Erzurum , antep te de o kadar normal hatta belki daha da olması gerekendir.