bugün

Yeşil gözlü bilader kendi başlığına naş lütfen! iki dilim ekmeğimizin peşindeyiz buna bari höz dikmeyin ayıptır günahtır.
Ben değilimdir
Çünkü ben yeşil gözlüyüm.
benimdir.
güneşte ela, normalde kahverengi, karanlıkta mavidir.
bu sayede tüm sülalemi gözlerimde barındırabiliyorum.
Benim ela göslerimin tam içinde yeşilde var mavide. Siyahın yanında harika bir döner çember oluşturmuşlar Gören hayret ediyor.

Msn: elagozlu0505@hotmail.com
daha ziyade yeşile kaçan bir renkle ela arasında kalmış bir üye olarak dahil olduğum grup.
Olmak isterdim ama değilim. Elanin içinde hafif de yeşil varsa o gözler çok güzeldir.
Şahsım.
Şahsımdır.

Bu arada Kendini yalnız hisseden sözlük kızlarının mesaj butunuma selam yazmaları yalnızlığın çaresinin de bulunacağı konusunda kendilerini ikna edecektir diye umuyorym.
görsel
benim de dahil olduğum grup.
antikaw anarşist.
(bkz: Fişleyen başlıklar)

Göz renginin avantajı ya da dezavantajı olmadığı yazarlardır.
Benim de ela ama fazla bir faydasını görmedim. Genelde kızlar dikkat ediyor ve beğeniyor.

Ayrıca bu tür başlıklarla sözlüğün gen haritası mı çıkarılıyor noluyor acep dedirten başlık.
ben de varım ki dediğim yazar grubudur.
iste geldim burdayim, ben bu iste ustayim. *
ismi melis olan yazardır.*
(bkz: hoşbulduk)

aralarına sızdığım yazar grubudur.
"Kahve tonuyla yeşil arası" söylemine sürekli maruz kalan yazarlardır. Gri yahu gri deyip geçiştiriyoruz.
"Ay senin gözlerin yeşilmiiiiii? Aaa yok yok aa dur!" veya "Yeşil giyince gözlerin yeşil oluyo" cümlelerini sık sık duyan biri olarak içinde yer aldığım grup. Hayır gözlerim yeşil değil.
Dahil olduğum grup. Bu sayede çevremdeki insanlar çok güzel gözlerin var diyor.
bal rengini de katarak dahil olduğum grup.
bellerin de ve sag yanaklarinda gamzeleri de vardir bunlarin.
(bkz: ben)
içlerinde göz renkleri ela olarak adlandırılan ama gözleri
eladan başka her şeye benzeyen dahil olduğum yazarlardır. Güneşte yeşil bazen sarı loş ışıkta kahverengi olan ela yazarlara güzel gözlü nitelliği kazandırır.
dahil olduğum gruptur, yeşilli sarılı kahveli turunculu gözlerimden gayet memnunum, şaşı olmalarını pek takmamaya çalışıyorum.
yanardönerli bok rengi gözlere sahip yazarlardır. güneşte yeşil az ışıkta koyu yeşil-kahverengi olur gözleri. ben de dahilim.
Yeşil gözlü insanlarla yarışamazlar.
Benim de içinde bulunduğum yazar grubudur.