bugün

sanırım diğer yazarlardan daha romantiğim ama;

Sanki o kişinin elini tuttuğumda tüm dünyadan uzaklaşıyorum. Etrafımdaki insanların hepsi bir bir kayboluyor. Sadece ben ve o. "Keşke zamanı durdurabilsem." Desen bile asla durduramazsın. Sonraki gün tekrar elini tutarsın, yine aynı heyecan içini kaplar. Yine tutarsın, yine aynı heyecan derken bu his asla tükenmez. Tükendiği zaman bilin ki aşk da tükenmiştir. Yani benim için öyle. Tabi açıklarken olaya sevgili icabında baktım. Kızların arkadaşlarıyla nasıl hissettiğini bilemem, ama erkekler için biraz sıkıntılı bir durum olabilir.
bir türlü sevemediğim eylem. memeleri tutmayı tercih ederim. ne o öyle kaybolacakmış gibi el ele tutuşmalar falan, hele de bu sıcakta. romantizminiz batsın.
Her gece yaptığım eylem.
Yalnız farkında olmadan!
Nasıl oluyorsa uykumda ellerim birbirine kavuşuyor. Uyandığımda kilit olduklarını görüyorum.
Böylesinin buruk bir Mutluluk verdiği kesin.
uzun zamandır hasret kaldığım his.
(img:#1873472)
Güven hissi verirsin Düşünmesi bile güzel dedirten Eylemdir.
manitoların yaptığı imreniyom da benim eller çok terliyo bu yüzden yalnız olabilirim.
Güçleri birleştirmek gibidir.
Güzeldir bea, olsa da tutsak.
Yeni neslin cılkını çıkardığı durum.
Büyük keyif verir. Birde el ele dolaşmak var o 10 kat daha güzeldir.
Terledimi bir de işte onlar hep aşktır..
apayrı bir hazzı vardır.
görsel
Çok seviyoruz birbirimizi..
çok saçma.
eşlerin birbirlerinin ellerini tutması, sinirlerin fark edilir bir şekilde gevşemesine sebep olmaktadır.
"aha bu yanımdaki benim! bakmayın oyarım gözünüzü, kırarım kalbinizi"nin beden dili.
insanın kalbini bir başka çarptıran olay. Sanki böyle çocuklar gibi şen olunan tek an'mış gibi...
Tamamlandığını hissettirir.
sevdiğin insanlayken dünyanın en güzel eylemidir.

basit bir el tutmak eyleminin aslında basit olmadığını o an anlarsın. oda böyle önce parmaklarını, sonra elini tutar senin.
gözlerine baktığında birde parlıyorsa o gözler sana doğru.

evet bu anı yaşabilmişsen sen şanslı adamsın.

o an anlarsın sevmenin ve sevilmenin ne olduğunu.

sevmediğin insanın elini tutmak sanmıyorum ki bunların 10'da birini yaşatsın..
zaman zaman sıkar. heleki mecriyete dönüştüyse artık. neden elimi tutmadın kavgaları ise iyice soğutur.

ilişkinin başlarında güzel olandır. her şey gibi.
Ellerin vicik vicik olmasıovskidir direk dudak dudağa tutuşunuz.
Bazı eylemlerde yapılan faaliyet.
Kunduzların kaybolmamak icin yaptigidir.
sevgilinin ilk elini tuttuğu an ile bir ay sonraki tuttuğu an herp farklıdır. ilki çok heyecanlıdır ki hiç unutulmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar