bugün

Lcd televizyonların teknolojik cini.
içinde barındırdığı bir çok eksikliklere ve kötü efektlere ramen, konusunu orjinal bulduğum hasan karacadağ filmi. ayrıca cin ablanın, "yalan söyleme" diye sinirlenip elemanın üzerine atladığı sahne güzeldi, etkiliydi. kamera hareketleri son derece kaliteliydi. ancak efektlerin ve oyunculukların kötü olması, lüzumsuz muhabbetler ve detaylar yüzünden sınıfta kalan bir karacadağ yapımı olmuş.
bu filme müthiş korkunç diyen net gerizekalidir hele uçan makas sahnesinde haykırarak güldük.
iğrenç ötesi komik filmdir. dabbe 4 ve 5 gibi iyi filmlerden sonra alenen izleyiciyle dalga geçmiş hasan karacağ. rezillik.
Cenabet gezeni cin carpsaydi dunya nufusunun yaridan fazlasi egrik bugruk gezerdi be kardesim, neyse sonuc olarak birazdan izlemeyi dusundugumdur.
ancak cin korkusuyla donlarına dolduran aptalların korkacağı filmdir... yok cenabet gezersen cin çarparmış da, yok şuymuş da, yok buymuş da...

yobaz takımının şu acıklı haline bir bakın! çocuklar gibi öcüden korkuyorlar...
dersler çıkarılması gereken ibretlik filmdir.

hayvanlara eziyet etmeyeceksin, gördüğün sadece hayvan olmayabilir ve hayat sürprizlerle doludur.
3 harfliler mutlaka intikamlarını alırlar, asla unutmayın.
dışarda cenabet gezmek tehlikeli olabilir, bu sözüm ateistlere.
korkutmayan korku filmlerine adaydır conjuring kültürümüze o kadar uzak bir yapım yemin ederim daha çok gerdi yazık ne güzel paranormal kültürümüz ama senaristlerin paraya kıyamayan yapımcıların elinde dalga konusu oluyor.
saygılar..

az önce bu filmi izledim ve entry girmeye niyetlendim ki an itibari ile garip şeyler olmaya başladı. tüm yazdıgım entryler seri şekilde eksi oylanmaya başlandı, yazdıgım entryleri sol frame de göremiyorum. başlık açıyorum ama olmuyor açılmıyor. odamın ışıgı yanıyor hiç sönmedi bu da garip değil mi?

film değil bu komedik bişi. bu ne lan? türkler hala sesle felan korkutmaya çalışıyo. bööööööööö
ne kadar sikko olduğu adından da anlaşılacağı üzere, rezalet bir filmdir. ha ucuz komedi filmi arıyorsanız eğer belki bir nebze izlenilebilitesi vardır. buradan hasan karacadağ'a sesleniyorum, panpa korkutamıyorsun bırak bu işleri artık. çekme demiyorum ama çekme.
Filmdeki karakterlere durmaksızın cinin çarptıgı.. karakterlerin artık bu duruma alıstıgı korku filmidir.. bi besmele çek yok.. dinsizlikte son nokta.. cenabetligin son demleri..
onumuzde sevisen apaciler yuzunden tam izleyemedigim filmdir. evet evet korku filminde sevisiyorlar. her neyse efendim. turkler korku filmi olayinda daha iyi sonucta. en azindan bizim icin oyle cunku cinler falan filan malum... --spoiler-- en sonunda tam kurtulduk sanirlarken hepsi gene oluyor falan o artik korkutacam diye bokunun cikarildigina delalettir. --spoiler-- bir de yolda yururken karincayi bile oldurmeyecegim seklindeki tirsmalara yol acabilir.
ses efektleriyle korkutma olayının bokunun çıkarılması ve oyunculukların tırtlığı hariç iyi filmdir. konusu müzikleri ve detaylarını düşünürsek bir cin vakasından sonra hasan karacadağın en iyi filmi diyebiliriz. özellikle filmin sonundaki azrail yokuşu ve şeytan beziyle kefenlenme muhabbeti çok iyiydi
an itibari ile karanlik bombos bir ev de izlenecek film.
bakalim nasil olmus.
güldüren korku filmi.
(bkz: selam elçin hanım) not : espriyi anlamayanların eksilemesini göze alıyorum.
Izlerken dusunduren bir komedi filmidir. Filmi korkunc bir film serisine benzetmeye calismislar. Tek farki gereksiz ve asiri yuksek sesteki bagirislardir.
Filmin konusunu sorduğumda arkadaşımın;
-işte el varmış, cin olmuş. dediği filmdir.
izlemedim, izlemem de.
Türk korku filmlerine gerÇekten ilgi duyuyorum ve izlerken hoşuma gidiyor. Ama bu film hiÇ olmamış ileri adım atıcağımıza geri adım atıyoruz. Dabbe 2 ve el cin bana göre türk korku filmlerinin en kötüleri.
Bir Türk yapımına göre fazlasıyla iyi olabilecek efekt ve görselliğe sahip olan, konusuyla ve olayların merakta bırakacak şekilde sürmesiyle gönlümde taht kurmuş olan yegane korku filmi.

2 kez sinemada izlememe rağmen halen izleyesim var.
şilede gerçekleşen bir olaydan esinlenerek yapılan bir korku filmi
Makyaj malzemelerinin en ucuzundan kullanılan film.
cin olsada siksem dediğim ama kızı görünce cinleri sikmekten vazgeçtiğim film. cinleri de sikerim lan nolacak.
türkiye'de tarih ve korku filmi yapılamaz tezini birkez daha doğrulamış filmdir.
önceki filmlerini bilmiyorum yönetmenin, arkadaş ısrarıyla gitmiş bulundum. hay bin lanet. gereksiz ses efektleri, klişe korku atmosferleri dışında korkutucu unsuru olmayan, korkmaya dünden razı insanlar dışında kimseyi korkutacağını düşünmediğim, gereksiz bir öykü. hadi paranıza acımıyorsunuz, vaktinize acıyın. daha güzel filmler dönüyor salonlarda.