bugün

(bkz: tek sözlük burasıydı tabii)
Tabi burasıydı, itü'ye mi inciye mi gidecekler herifçioğlu ?
eğer gerçekleşecekse sevgili uludağ sözlük mod. larından bir ricam olacaktır, atın efendim yemişbeşbin bilmem kaçıncı sıraya beklesinler yıllarca çaylak çaylak zira vakit intikam vaktidir.
Sadece yazarları'yla değil , Troll'lerini de yanına alıp gelecek kitlenin durumunu ifade eden hödö'dür.
uludağ sözlük'e ilelebet dokunulmayacağını düşünenlerin hezeyanıdır.
(bkz: ileri demokrasi).
(bkz: çekilin yoldan vahşi batıdan geliyorlar)
uludağ sözlük yazarları nereye girecek acaba? hayır orası kapanırsa burasını açık bırakacaklarını hiç sanmıyorum.
sözlükteki zeka ortalamasını otomatikman arttıracak olay.
sözlükteki sağcıları biterecek olay.
minicik bir şey yüzünden çaylak olunmayacağından yazar memnuniyeti yaratacak durumdur.
eksisözlük'ün o listeye eklenme sebebi zaten orda yazılanlar falan değil mi? ben mi yanlış biliyom lan yoksa. neyse eğer öyleyse aynı muhabbet burda da olacağından uludağ'ı da eklerler sonra bi sonraki listeye ben size söyleyeyim.
(bkz: biz de tam çıkıyorduk)
iktidar kıyımına maruz kalmış ve infazı gerçekleşmiş sözlüklerin efendisinin* yazarlarının, en iyi sözlük klonu olan uludağ sözlüğümüze iltica etmeleridir.

şüphesiz ulusözlük konukseverliğiyle karşılanacaklardır.

çok eğlenceli ve güzel bir platforma dönüşecektir ulu. ama gelmezler tahminimce. ekşi kapansa bile yeni bir sözlük oluşumuna gidebilirler.
burası iyi. idare ediyoruz. gözünü seveyim başka mecralara aksınlar!
fazla bir şey değiştirmez. çoğu burada. ekşi sözlük yazarı olmayan kalmadı sayılır. herkes bir gün ekşi sözlük yazarı olacak. sırayla alıyorlar, seçimle değil. seçimle alsalar, önemli sayılırdı. kalite de düşmezdi.
(bkz: kaygısızlar)
memnun kaygısız:ssg
berber ismail: zall
hacı gaffur:tib