bugün

eğer ekşi sözlük kapanırsa olması beklenen durum.
Tek sözlük burasıydı zaten doğru. *
Sadece yazarları'yla değil , Troll'lerini de yanına alıp gelecek kitlenin durumunu ifade eden hödö'dür.
(bkz: tek sözlük burasıydı tabii)
Tabi burasıydı, itü'ye mi inciye mi gidecekler herifçioğlu ?
uludağ sözlük'e ilelebet dokunulmayacağını düşünenlerin hezeyanıdır.
(bkz: ileri demokrasi).
eğer gerçekleşecekse sevgili uludağ sözlük mod. larından bir ricam olacaktır, atın efendim yemişbeşbin bilmem kaçıncı sıraya beklesinler yıllarca çaylak çaylak zira vakit intikam vaktidir.
uludağın ebedi kalmayacağını düşünecek olursak yavaştan biz de yedek yapsak mı sorusunu akıllara getiriyor.
akın akın sözlüklere paylaşılabilirler,
veyahut* yeni bir oluşuma gidebilirler ki bu da yine yeniden yetmişbeşbinlik sıralar demek.

ekşi kadar olamayan sözlükler mi, yeni bi oluşum binlerce sıra mı ikileminden ne çıkarsa bahtlarına**
bol bol ekşi sözlük artıkları diye başlık açılmasına sebep olabilecek hadise.
uludağ sözlük yazarları nereye girecek acaba? hayır orası kapanırsa burasını açık bırakacaklarını hiç sanmıyorum.
(bkz: Misrata mülteci kampı)
oradan ayrılırken "eninde sonunda tib tarlanızı belliyecek kaçın buradan" diyerekten herkesi uyarmıştım. o zamanlar müneccimlik yaptığım sanılarak kaale alınmamıştım. aradan yıllar geçti. şimdiyse felaket tellalığı yapmış gibi olmayım ama galiba eşkiciler mecburen de olsa buraya geliyor. eğer gelişmeler bu yönde seyrederse bakalım ben giderken ardımdan dümbelek çalanlar şimdi ne yapacak. sen haklıymışın abi" demelerini beklemiyorum. biraz saygı duysunlar yeter. ben saygın bir yazarım. en nihayetinde burada yıllardır yazıyorum. salçayı geçtim zall üzerinde etkinliğimin olduğunu düşünüyorum. (bkz: kıdem basması) "etkin bir yazarım di mi ben hıııhi" (bkz: mod on inek şaban) söylerim zalla istediğimi aldırırım istemediğimi aldırmam! yaparım valla. tersim b.ktur!
(bkz: Artık onlar düşünsün)
buyursunlar efenim.
(bkz: bi siz eksiktiniz)
(bkz: dağdan gelip bağdakini kovmak)
mariadebonne gelcekse ekşinin kapanmasını destekliyorum.
sözlükteki kürtçü sayısında artış yaratacak olay.
Biz müsaitiz... Tayyiban faşizminin yarın buraya da geleceğini bile bile kardeşlerimize kucak açarız...
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
buraları eskiden tarlaydı şimdi trilyona gidiyor durumu olabilir.
uludağ sözlük eteklerine çadirlarin kurulmasi. gerekli hazırlıkların yapılması.
aklıma partisi kapanınca başka partiye geçen milletvekillerini getiren; keşke internet yasakları olmasa da herkes istediği yerde yazarlık yapsa dedirten durum. ayrıca (bkz: geldikleri gibi giderler)*
minicik bir şey yüzünden çaylak olunmayacağından yazar memnuniyeti yaratacak durumdur.
sözlükteki sağcıları biterecek olay.
eksisözlük'ün o listeye eklenme sebebi zaten orda yazılanlar falan değil mi? ben mi yanlış biliyom lan yoksa. neyse eğer öyleyse aynı muhabbet burda da olacağından uludağ'ı da eklerler sonra bi sonraki listeye ben size söyleyeyim.
(bkz: biz de tam çıkıyorduk)
iktidar kıyımına maruz kalmış ve infazı gerçekleşmiş sözlüklerin efendisinin* yazarlarının, en iyi sözlük klonu olan uludağ sözlüğümüze iltica etmeleridir.

şüphesiz ulusözlük konukseverliğiyle karşılanacaklardır.

çok eğlenceli ve güzel bir platforma dönüşecektir ulu. ama gelmezler tahminimce. ekşi kapansa bile yeni bir sözlük oluşumuna gidebilirler.