Yazar olmuşum haberim yok amk 1 senedir. Neyse biraz da burda takılam, sarmicak gibi geliyo ama bakalım.
0:00 0:09
eğer bir hesabım olsaydı ekşi sözlükte yazardım. muhtemelen bir daha buraya uğramazdım bile. binlerce insan sırası bekleyip rüştünü ispatlamaya çalışmaya değicek kadar da yazar olmak hevesinde olmamam sebebi ile uğraşmıyorum. kim bilir belki bir gün çeker giderim buralardan oralara.
Sıra olarak her gün geriye gittiğim sözlüksel oluşum. Kayıt yaptırdım.

Tersten anlattım biraz ama idare ediverin.
tanım yapmayı bilmeyen geri zekalı yazar adaylarının yıllarca yazar olmayı beklediği sözlük. evet..
çok fazla yazarı var, en gereksiz bir başlığa bile uzun entry ler giren insanlar var ama eğer bir başlık açacaksanız, insanlara ulaşma olasılığınız çok daha fazla, uludağ'da faydalı olabileceğini düşündüğünüz bir başlığı açmakla, orada açmak arasında dağlar kadar fark var, açtığınız boşa gitmez yani.
artık sadece adı kalmıştır çoğu yazarı gereksizdir.
Mundar diyenlerin çoğu çaylak onay siralamasindan geçtikten sonra burayı bırakıp gideceği yer.
Çaylaklara mesaj atma yetkisi verdiği andan itibaren boka sardı.
Eski yazarları son derece kaliteli olmakla birlikte yeni nesil yazarlarının aynı kaliteye sahip olmadığını defalarca ispat etmiş sözlüktür.

Ayrıca ismime açılan 9 sayfa başlıkta girilen entrylerde zaman zaman şahsımı linç etmeye çalışsalar da,kendilerini yazılarımı takip edip okudukları ve linç etme "girişimlerine" vesile olan konuları buldukları Twitter'da entrylerini alıntılayarak rezil etmemden sonra gıkı çıkamayan yazarlara da sahiptir bu sözlük...

Baya baya nick arkasından işkembe-i kübradan sallama merkezi seviyesine dönüşmesine üzülerek baktığım sözlük olmaktadır ama tüm bunlara rağmen marka değeri,bilinirlik,başlık kalitesi, kitleselliğe ulaşabilme ve kamuoyu oluşturma başlıklarında benzerlerinden fersah fersah ötede olduğunu da kabul etmek gerekmektedir...

Yani yiğidi öldürsek de hakkını verdiğimiz sözlük olmaktadır kendisi...
Burdaki çoğu malın yazar olduğu site.
türkçe rap'in üstadı ceza reyizin "ekşi sözlük'te yazıları kansız, yapacak işi yok emeğin içine sıçsın." diye eleştirdiği sözlük.
eski uludağ gibi yazdıklarınıza hızlıca tepki aldığınız sözlük.
maalesef uludağ, ulaşabileceği yere ulaşamadan yaşlanıp yavaşlamaya başladı.
bunda en büyük etken, geçmişe saygı duymayan zall ve gene geçmişe saygı duyması öğretilmeyen moderasyondur.

maalesef hızla, kötü bir hedefe doğru gitmektedir.

bu sözlük kendini, ekşi ye rakip yapan hiç bir yazarına saygı duymadı. aksine onları doğramak için elinden geleni yaptı.

ekşi gibi katı bir moderasyona sahip bir sözlük bile, yıllardır benim yaptığım başlık hatalarını, kelime hatalarını tek laf etmeden düzeltir.
neden?
arkadaş yazdıklarım okunuyor.
bu önemli.
yani moderasyon iyi ve değerli yazarları hiç bir zaman korumadı.
bu bindiği dalı kesmekti.
al işte ne oldu sonunda.
en baba online rakamı 700.

tüm tepkileri göze alarak söylüyorum.
ben ve benim gibi yazarları korumazsanız ve hatta eski yazarları buraya davet etmezseniz küçüleceğiz de küçüleceğiz.

inşallah yanılırım. bunu çok isterim.
çöp sözlük. evet.
Belirli başlıklarda bol bol

Bilmem kaçıncı sulh mahkemesi tarafından bu başlıktaki entryler silinmiştir.

ibaresini görebileceğiniz, yurdum insanının düşüncelerini paylaştığı müessese.
paralı trol değilseniz asla sol görüşü eleştirmenize izin yok.
gene bir hesabımı uçurdular, kaldı 3 tane.
şimdi sizin görüşünüz iktidarda değilken bile adaletten uzaksanız. onlar iktidara geldiğinde allah bilir ne olacaksınız, başımıza.
Şu an can çekişiyor öldü galiba.
yazar olabilmek için ömründen hatrı sayılı bir miktarda vermen gereken sözlük.
yazar olmuştum bir kere ama iftira ve uçurulma kampanyası vs akıl almaz(alsa da yöneticilerin aklı mı var), şaşırtıcı şekilde sorgusuz sualsiz leyla oldum.
şimdi gelelim bu güne.
aktrollerin, paralı köpeklerin uludağ'dan ekşiye bir nevi altına hücüm misali(paraya hücum da olabilir) göç ettiklerini, göç ettikleri yerde parayla hesaplar satın alıp onları beyin yıkama amaçlı kullandıklarını görüyorum.
eskiden gündemi takip ettiğim mecra idi ama artık karalama ve beyin yıkama hariç kullanıldığını görmüyorum.
thanks.
yarak gibi yerdir. gerçi burasıda öyle
An itibariyle çökmüştür.
sırf gerlim şeytiğimin yeri.
hesabım silindi silineli, bi huzur, bi rahatlık.
alayı küfürbaz olmuş. sorunlu tipler.
Pek haz etmem fakat 1 entry yazdığınızda konuyla ilgili en az 10 mesaj geliyor. Çok aktif ve bilgili bir yazar kitlesi var. Burada tanımadığı insanlara trip yapıp duyar kasan embesillerden yok en azından.
sıramız gelince yolunu tutacağımız sözlük. evet sıra çıkana kadar da buradayım.
bir tek bende mi cortladı? an itibari ile giriş yapamadığım site.

edit: az önce tekrar erişebilir haldeyken girip baktım, bahçeli'den kaynaklı değil. sorun başka.