bugün

http://i56.tinypic.com/4hw8g.jpg an itibariyle gs sözlük havasındadır böyle daha güzeldir .
orada sürüsüyle hesapla yazmış silinmiş, gene yazmış vs, vs biri olarak bir tespitimi aktarayım. büyüklğüne yakıştıramıyorum da ondan.
uluda kullandığım pilotmont nikiyle asla üye olamıyorum. bir kaç defa denedim. tam ön saflara geliyor, yazar olma sıram, ya lanetleniyor ya siliyorlar.

sebebi malum çok yanlışlarını yazdım buradan, ulu yu öne çıkarmaya çalıştım.
eleştirilerim "diktatör olmaları" temalıydı. yanılmamışım, bir şablonları var. o şablon dahilinde eleştiri yapıyorsan eyvallah. onun dışına çıkıyorsan. silin şunu.

hakkaten büyüklüğüne yakışmıyor. işin ilginçi aynı eleştirileri orada başka niklerle yapabiliyorum.

denge, tutarlılık ?
bir kac gundur iphone versiyonu reklamlar nedeniyle saglikli calisamaz durumda olan.
An itibariyle mobil uygulamasına essek kadar bir hyundai reklamı alan ticari işletme, Ltd sti...
Hayır iki satır bilgi teyid edelim dedik, başlıklara girmek için bile kotanın yarısını sömüren boktan bir araba reklamına maruz kalıyoruz. mantığınıza kafam girsin!

Not: eksi yazariyim.
paradoksal bir durumu olan sözlük.
sahibi, sözlüğü hem sosyalist bir mekan olarak tanzim etmiş, hemde reklam alıyor.

bu ne komedi amk?
an itibariyle açılmayan sözlük

http/1.1 service unavailable
yine sıçmıştır. açılamamaktadır.
ssg yine anahtarı evde unutmuş. an itibarıyla girilemiyor.
sanırım yazarlarının bir kısmının lsd aldığı sözlük. an itibariyle iç kanama geçirtiyorlar.
ssg ile yaşanan sorunlardan sonra kaliteli yazarlarının tavır alması sonucu vasat yazarlarının eline düşmüş ve nihayet uludağ ve itü seviyesine düşmüştür.

artık daha adil...
Yazarlarının kıskandıran entrylere sahip olduğu bıdı bıdı yeri.
gün itibariyle reklamlı hali uludağa benzeyen sözlük. rahatlıkla karıştırabilirsiniz.
uzanamadığımız için mundar dediğimiz ciğer.

imza: tüm kediler.
okumaktan keyif aldığım, keşke yazarı da olsaydım dediğim sözlüktür.
uzun süre önce girilmiş ve hala ayakta olan bilgi entryleriyle uludağ sözlük' den oldukça ileri durumda olan oluşum.

(bkz: god save king)
şimdilerde 3 ay önce kayıt olanlar dahi yazar edilmekte.
uludağ sözlük yazarlarının çoğunun, yazarlık bekleyen hesabı olduğuna neredeyse emin olduğum sözlük.
ota boka caylak yapan gerzek sozluk. yazmamak gerek yazmamak.
an itibariyle bakım nedeniyle ulaşılamayan ve yazarlarına tetris oynatan sözlük.
tetris gibin puşt gibin bişi.
yazarlarının tetris oynamasını sonlandırmış sözlüktür.
sözlüğe giriş mümkündür artık.
uludag sozlukten biraz daha rahat olan * * ve bazi olusumlarin ve kisilerin en azindan kendileri hakkinda pek cok sey bulabilecekleri sanal ve ticari ortam. 2- mesela buyuk sirketlerin ve unlu kisilerin toplum gozunde baz alindiginda yasanan sansasyon veya kotu olaylarin yine halktan kisilerin olusturdugu bu platformda dusuncesine gore yazabildigi ve disardan * birinin gorup cogu yanlis anlasilmaya neden olabilecegini dikkate almalari gerekiyor. zaten an itibariyle cogu kisininde rahatsiz oldugu internet fenomenidir.
günde yaklaşık 20 entry girerek kendimi aştığım sözlük oluşumu. kim ne derse desin benim için çok iyi bir bilgi kaynağı.ilk göz ağrısı.
nutella ile alakalı, an itibariyle 869 giri olmasına rağmen mesela "oktar babuna için verilen kanlar" başlığında sadece 10 entarisi olan sözlük.
niye babuna için toplanan kanlar dedim. çünkü ekşi 1999 yılı şubat ayında açılmış, kanlar mart 99'da toplanmaya başlanmıştı.
şimdi 12 yılda böylesine hayati bir konuda sadece ve sadece 10 entari giydiren ekşicilere ne demeli?
sizi bilmem ne dersiniz ama sanat camiasında böylelerine entelektüel diyolla!

15 şubat ta açılması tamamen tesadüf. çünkü 14 şubat sevgililer günü, 15 şubat ise sevgisizler günü. yani kötülüğün günü.
şu an görünen ilk günkü başlıklar şunlar ve bunların giriş saatleri yazılmamış.

--spoiler--
amiga (2)· cetvel· frank zappa· humbucker· icq· max cavalera· pena· sour times
--spoiler--

ilk gün cetvel dışında türkçe başlık yok, ilk sözcük pena ve logosunda dolar işareti var. daha ne diyeyim.

(bkz: ek$i sözlük)
sosyal statü farkı oluşturduğu yazarları tarafından savunulan aydın(!) yuvasıdır.
efendim, eğer bir ekşici ile beraberseniz onu dünya'nın en kültürlü insanı sanırsınız, fakat iki ekşici ile berabersiniz kaçın, onlar sizi bulacaktır.