bugün

gayet normal çünkü uludag sözlük, "feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur"
yanlis yada kötü bir tarafini göremiyorum. güzel seylerin herkese nasip olmasi fena degildir. zaten eksi üye almiyor bir cok kiside burda ayni haklardan yararlaniyor, bunun neresi kötü ki. zaten kötü denilmeye calisiliyorsa bile, kötü söz söyleyene aittir.
yalan mi, tipkisinin aynisi diyesim geliyor.
unutmamak lazim boynuz kulagi gecer.
uludag sozluk entry girmede eksisozlukle yarisabilecek tek sozluk
defalarca doğru olan harekettir. an itibariyle değildir, her zamandır. * * * *
derse desindir. ne güzel eğleniyoruzdur. kendimizi avutuyoruzdur.
iki sözlükte aynı amaca hizmet etmektedir o yüzden kafaya takmaya gerek yoktur.
(bkz: ne diyem kolon mu diyem şakir)
ilk sözlük biz olsaydık, tavrımız farklı mı olurdu diye düşündüğüm konudur. kendi yazarlarımız arasında birbirine destek çıkmayanlar varken, bir başka sözlüğe ne denirdi bilmiyorum. uludağ sözlük iyi yoldadır. çok iyi yazarlar vardır ve ekşiyi örnek alıyorsa, bu kötü değildir. uludağ, ekşi sözlüğün bileğini bükmeye çalışmıyor. sadece, çok güçlü fikirleri olan, güçlü yazarlarımız sözlüğe çok şeyler katma derdindedirler. bilek bükme meselesi olursa, uludağ sözlükte, bükemediği bileği öpecek binlerce erdemli yazar vardır.
sözlükleri genel kültür edinme ve iyi vakit geçirme mecralarından çok ; etiket olarak , hava atma mekanı olarak gören bünyelerin uzun uğraşlar sonucu saptadıkları tespit.
ekşi sözlük ekşi forumdan esinlenerek yapılmıştır, bir forum klonudur.

http://www.eksiportal.com/index.php?showforum=87

sözlükte forumda ekşi teknoloji isimli bilgisayar firmasına aittir.

Eksi Teknoloji Ltd
Adres:Ayaz Pasa Camii Sokak 2/4
Gumussuyu Istanbul Beyoglu 34437 +90.2122437162

bilmem kendilerine forumdan esinlendik derlermi acaba? daha önce bu tip şeyler vardı ekşi temel değildir.
başka sözlüklerde yazamama nedenimdir. farklı arayüzlü sözlükler soğuk kalır, yazar kıtlığı çeker.
göte göt diyorlardır. doğrudur. klonuzdur. niye gocunalım yahu? yalan mı?
(bkz: bana sadece iş arkadaşlarım memoli der)
efendim türkiye'de 100 küsür gazete var. onlar birbirlerine klon diyor mu? hepsi de aynı işi yapıyor... sorusunu akıllara getiren gereksiz tümce.
(bkz: hüseyin abi hop)
(bkz: kupon)
(bkz: değilmidir ki)
(bkz: cilki cikan eksi sozlukle ilgili basliklar)
ayrıyeten tüm sözlükler ekşi sözlük klonudur.
umrumuzda değildir. önemli de değildir. kendileri öyle sansındır. saçmalıktır.