bugün

Ben üç büyük sözlüklerde inci de var sanıyorum. Yok mu yoksa?
bazı insanlara göre sırf kendi yazdığı için en iyisi uludağdır!!

ulan bir kerede bu patavatsız özgüvene sahip olamadım ya ona yanarım. adam kendini referans alarak çıkarım yapıyor!! vay arkadaş...
ekşi:galatasaray lisesi
itü:robert koleji
uludağ:istanbul erkek lisesidir.

varoştur avrupai değildir ama uludağ bizdendir bizim gibidir.diğerlerine kültürlü batılı abiler takılsın bura bizim mecraamız çöplüğümüz.
(bkz: izel çelik ercan)
3 büyük sözlük. aralarındaki en içteni uludağ dır.
buraya gelip uludağ sözlüğü övenleri anlamıyorum. neyin kafasını yaşıyorlar? kokain kullansan bu kadar kafa yapmaz amk.

en boktanı uludağ sözlüktür hemde açık ara. inanmıyor musun? git haftanın beğenilenlerine bak. ekşide ki bilgi içerikli yazıları gör, itüde yazma kabiliyeti nedir, öğren gel. sonrada uludağ'a gelip birbirine ilkokul seviyesinde laf sokan adamları oku. 3 tane facebook iletisine, 1-2 fıkra'ya gül. cem yılmaz, yiğit özgür esprileriyle bakınız veren adamları, 2 cümleyi geçmeyen yazılarla sıralamaya giren yazarları!!!! izle. sonrada bu başlığa gel;

uludağ, kraldır, en samimisi uludağdır filan yaz.

s.ktirin.

inanmayana, haftanın beğenilenlerinden örnekler;

(#21431027) (#21416775) (#21400248) (#21403164) (#21411876)
ikisi bir eksi sozluk etmez.
ekşide çöp entry çok daha fazla, buna karşı uludağ sözlüğü hep savundum ama son birkaç haftadır bıktırıcı troll entryleri ile doldu taştı ortalık. ne bitiyorlar, ne eksiliyorlar. eksilmek anlamında, yoksa ibneler seri de eksiliyor. napcaz bilmiyoz.
(bkz: üç büyükler)
nedense itü sözlükteki yazarlarla fikirlerimin daha çok bağdaştığını ve daha ısındığımı düşünürüm ve yine nedense uludağ sözlükte yazarım.
hepsi de aynı bokun soyu.
ekşi sözlük: pierre woodman
itü sözlük: rocco siffredi
uludağ sözlük: şahin k
ekşi:vodka
ulu :rakı
itü :bira
ihl :ayran.
ekşi sözlük: as
uludağ sözlük: papaz
itü sözlük: kız
ekşi sözlük: istanbul
itü sözlük: ankara
ulu sözlük: izmir * * *
(bkz: inci siker)*
madonna - shakira - larissa
ekşi sözlük: ateş ( seni de beni de yakar )
itü sözlük: su (teknik olarak H2O)
inci sözlük : toprak ( doğallar ya )
uludağ sözlük: tahta ( tahta mı? tahta tabi zoruna mı gitti)
ekşi sözlük - mercedes
itü sözlük - bmw
uludağ sözlük - audi

ekşi sözlük - bebek
itü sözlük - maslak
uludağ sözlük - asmalımescit
ekşi sözlük: simit

uludağ sözlük: karper

itü sözlük: çay
ekşi: istanbul (asya)
itü: istanbul (avrupa)
uludağ: ankara
ekşi sözlük: mhp
itü sözlük: bbp
uludağ sözlük: hepar
ekşi sözlük: hiçbirşeyi beğenmeyen, her şeyin en iyisini bilen asosyal varlıklar.
itü sözlük: herşeyi gerçek sanan troll ve gerçeği ayıramayan über zekalı insanlar.
uludağ sözlük: genelde sağ sol kavgası çıksa da en eğlenceli insanların takıldığı yer.
inci sözlük: onlar zaten allahlık...
biri alaylı, ikisi üniversitelidir. alaylı olan, mürekkeplilere fark atmıştır.
3 büyük tekeldir.