bugün

bir mal repliği.
hiç kimse kusura bakmasın.
Eksilerin değil fikirlerinin güçlü olduğunu bilen yazarın kullandığı ifade. Nefret içindekiler çıldırabilir.

Edit: hala değişiklik yok.
mantıklı bir fikirdir ancak söylemesine de gerek olmayabilir fakat çok eksilendiği için söylemiştir.
Hiçbir eksinin prensiplerinden kendisini ayırmadığını anlatmak isteyen yazar cümlesi. Çıldırmaya devam edebilirsiniz.
kesinlikle katılıyorum. eksiler fikrimi değiştirmediği gibi beni daha çok motive ediyor. eğer birileri fikrime katılıyorsa bu güzeldir. ama birileri fikrime katılmıyorsa bu daha da güzeldir. çünkü benim doğrularım birilerinin zoruna gitmiştir.
Sayın frank lucas ve sayın dogukan xd çok mutlu oluyorlar,
Hatta eksi almak için yazıyorlar.
Artı puan alamayacaklarını anladıklarından beri böyleler.

Sayın frank’ın partizanlık dışında sapık yorumları az,
Fakat sayın doğukan xd, iyice mide bulandırıcı oldu.

Partizan dahi sapıklardan 3 gömlek iyidir.
(bkz: mal beyanı)'dır.
Birşeyi ilk söylediğinde anlamı çok kuvvetlidir. ikinci söylediğinde "hatırlatma yapıyor" der insanlar anlamı ilki kadar olmasa da yine kuvvetlidir.
Aynı şeyi farklı nicklerle yüzlerce kez yazarsan, başlık olarak açarsan sektirgit derler adama.

Uzun lafın kısası eksileriniz umurunda değil gibi bir durum yok tam olarak istediği bu. Ters manyel yapıyor aklınca. Yiyende var demek...
öyleyse yazmaya devam denilesi durumdur.
bir uyarı. eksileyerek düşüncemi değiştiremezsiniz.
Son derece sakin ve huzurlu, haklı olduğunu bilen yazar beyanı.

Edit: halen değiştirmiyor.
herkesin fikri kendi üzerinden gider ve doğrusu yanlışı kendisine kalmıştır deyip bırakmak gerekir.
büyük bir şey olmadığı sürece bence eksilemek saçmadır da neyse.

mantıklı bir söz deyip geçiyorum.
eksileyerek düşüncelerimi değiştiremezsiniz.
Nasıl değişmez, boşunamı koymuşlar o butonu. Eksiyi yiyorsan deyiştirecen yeniliklere açık olucan sabit fikirli olmican..
Herkesin doğrusu da yanlışı da kendisine. Kimse kimseye kendi doğrusunu kabul ettiremez.
Görüyor ve artırıyorum; eksileriniz beni kamçılıyor
alna dövme yaptırılası söz.
Bir abberline klasiği.
Eksi vermedim ki neyi değiştiriyor.