bugün

kendine hiçbir güveni olmayan, lafının arkasında durmayan malın tekidir. buralardan siktirolup gitmesi gerekir.
"başlık başına kalan yazara yüklenilmesi" vakasına maruz kalmış olabilir.
ilkokul sıralarından gelen bir alışkanlıkla asla 2. olmayı kendine yediremeyen yazardır.
kendisi sildi ise düşüncelerinin arkasında durmaktan korkan yazardır.
kişiliği olmayan, karmaya oynayan yazardır.

edit: oha o kadar eksilenmişki ben bile silicem şimdi.
maldır.
sözlükte ilgi görmeye çalışan gerçek hayatta iplenmeyen kişiliğe sahiptir.
ayrıca düşüncelerine önem vermeyen kamildir.bırak ne düşündüğünü açıkça ifade et. elbette beğenmeyen olacak. hatta seni aforoz edecekler olsun sen fikrinden vazgeçme.
sileni takmam ama silmeyeni net, duruşu belli adamdır özünde.
eh işte de yaşadığı kararsızlık gibisi yoktur..
Niye yazdigi belli olmayan kisidir. Dikkat ettiyseniz yazar demiyorum kendilerine.
ipne yazardır. eksi alınca bi bok olmuyo ayıktırıyım burdan.
götün tekidir. sakat doğan çocuğunu da çöpe atar bu ibina.
karma düşüşü yaşamak istemeyen yazardır. kafası karmakarışıktır.
(bkz: oylanan entrylerin silinememesi durumu)
olsa iyi olurdu.
özgüvenle de ilgili olabilir.
Yanlış yapan yazardır.
(bkz: isine gelmeyen hadisi yok sayan musluman)
ile es degerdir.
karakteri silik yazardır.
Geri vitesin vücut bulmuş halidir.
entry silme de mi vardı ? haberim bile yok arkadaş.
elestiriye kapalı çok yanlış yapan yazardır bunlara uzajlastirilma verilmelidir hatasını anlayana kadar.
Son zamanlarda AKP'li troller bu yazar kümesini oluşturuyor. Amaç görüşlerinin ne kadar saçma olduğunu -nasılsa- doğru bir şekilde gösteren karma rakamlarını (eksilerde sürünüyor malum) yukarılara çekerek "aa bak ben artı karmadayım görüşlerim değerli" imajını vermek.

Kusura bakmasınlar da at bokuna mayonez, sos, salata sosu, hardal ne dökersen dök yine at bokudur.
tipiktir. bunları ayaklarından sallandıracaksın. karması yüksek olunca güven veriyor galiba diğer yazarlara. hele bir tane var eksi aldığını siliyor kötülendiği entryleri silinmesi için modlara ağlıyor. evet.
Bıraksanız oturup ağlayacak.
Özgüven eksikliği olan, tek yaşamı şurası olup, oylarla tatmin olan, eksi veya artılara göre moralini belirleyecek ezik insandır.
Hayrınıza seri artılayın sevaptır.
fikirlerini aciklamaktan korkan yazardir ben asla yapmam bunu.
Yapmaması gereken, başkalarının tepkisinden çekinen yazar kişidir. Yapmaması başkaları için dahi en azından daha dürüst olacaktır.