bugün

yeni lol karakteri, ultisi zamanı 4 saniye geriye alıyor galiba öyle bişey.
ergen tipli bir piçi hero diye koyacaklar. riot kitleyi iyice veletlere entegre ediyor anlaşılan.
Anne siken hero, öyle böyle vurmuyor. Nerf yakındır.
leblanc ile counterlayacağınız lol şampiyonu.
riotun son bombası ergen tipli ergen oyuncağı. teşekkürler ri't'o.
Birkaç şampiyonun hikayesine az biraz netlik, bolca soru işareti katan bir hikayeye sahip yeni şampiyon.
Yeteneklerinin bıraktığı hasar biraz daha ince hesaplanmalı. Bu şekliyle oynayan kişi ancak acemi ise koridor safhasını kazanma şansınız var. Acemilikten kastım yetenek kullanmayı bilmeyen, yani tuşlara basamayan biri. Tuşlara basabilen biri varsa karşınızda geçmiş olsun, bir ton Küfür geliyor.
an itibariyle ilk ranked game imi atmakta olduğum hero. jafjaflı bişi.

not: ergen demişsiniz ama adam bildiğin after judgment day herosu. teknoloji+kabile ahvali.
oynamasını bilene(ki oynamakta pek bişi yok gibi) tek atar hasar yemez her boktan kaçabilecek velettir. 1 k hasar atıyomuş lan.
yeni lol herosu. nerf yemesi uzak değildir.
herhalde oyundaki her şeyi bir şampiyona koysak nasıl olur diye düşünmüşler. başka mantıklı bir fikir gelmiyor aklıma.
nerf yemesi farz olan fakat nerf ile dengelenemeyeck lol şampiyonu.

şimdi bu arkadaş hayvanlar gibi şey yapıyorfakat yakalandığında da hayvanlar gibi şey oluyor. dolayısıyla damage azaltma yoluna giderlerse ezik bir karaktere dönecek, dayanıklılık artımına gidilirse eğer kendini bir anda tank oluvermiş bulacak falan.

lb'nin eril versiyonu denilebilecek bir yapıda diyebiliriz kısaca, dengelenemesi ciddi anlamda zor olacak.

oynadığım oyundan da çok keyif aldığımı söyleyemem, vurduğum gidiyor lan.
nerf lazım yetkili abiler nerf. maça başladığımda gittiğim lane'de karşıma çıkmasın diye hatim indiriyorum.
Bi skili sayesinde hayvan gibi kalkani oluyor. oyunun basinda okadar kalkan mi olur lan?
Uzunca bir süre inceledim heroyu.
Diana, lb, fizz çok rahat counterlayabiliyor.
Stunı efektif olarak kullanabileceğinizi düşünüyorsanız tank jungler olarak build yapılabilir.
Top lanede zayıf kalıyor gibi, çoğu hero ile baskı kurulabiliyor. irelia ile karşısında hem ap, hem tank hem de 3lü mahvolmuş kasanı ile oynadım çok rahat lane oluyor ama biliyorsunuzki better nerf irelia.
Acayip bir nerf yiyeceğini düşünmüyorum, mekanikleri aşırı zor değil. Snowballu kuvvetli tıpkı akali, katarina, lb, irelia gibi.
Durdurmak istiyorsanız bol ccli heroları pickleyeceksiniz eziyet oluyor o zaman ekko oynamak.
Çıktıkdan 7 ay sonra ilk kez oynadım 4 maÇ 2 zafer 2 bozgun.Rahatlıkla diyebilirim taşıyıcı değil.Stun iyi ayarlanmazsa Çuvallıyorsunuz.Rakiple 3-4 saniyeden kısa bir sürede takas girip ultiyle Çıkarsanız ulti rakip şampiyona vurmuyo.Q geri gelmeden eğer hedefe E ile atılıp onun bir adımla arkanıza geÇmesine izin verirseniz Q geri dönüşte vurmuyo buda ekstra damage pasifin kullanımını geÇiktiriyo.Titizlikle oynanmalı benim iÇin Diananın bir yan sanayisi ama güvenilebilir bir mid ap.
Top lanede tanklari bile ezdigim şampiyon tek sıkıntısı ultisi yokken yakalandığında kaçışı sıkıntılı.Birde earlyde soloda çok zayıf kalıyor bir süre dovusmeden jungler beklemek gerekiyor.
diana, leblanc, tryndamere ve iyi oynanabilirse cho'gath tarafından iyi counterlanabilen bir herodur.
Vay be bi tek benm mainim sanıyordum .D