bugün

https://www.youtube.com/watch?v=iMtvWcUW0v0
görsel
kimse kusura bakmasın biz feda yıllarımızda oyuncular 5 kuruş para almazken bazı takımlar ve taraftarları dalga geçiyordu. biz sabrettik yardımımızı yaptık ve bugün başarımız varsa temeli o gün gönül verenlerin emekleri sayesinde oldu. o dün gülenler (ima içerir) ise bileklik satıcaz para kasıcaz diye ağladıklarında futbolcuları 2 aydır maaş alamıyormuş diye kendi takımlarına trip attılar kavga ettiler. işte bu yüzden efendi beşiktaş diyeceksiniz.

Edit 1: biz benficaya karşı 3 sıfır mağlupken takımımızı canı gönülden destekleriz.
Siz derbi sonrası yenilen takımınızın otobüsüne yapmadığınızı bırakmazsınız...
görsel
italyada röportaj yapan kadına napolinin anasını sikmeye geldik diyen, yenilince stadı parçalayıp sahaya dalan ve bunun gibi bir sürü terbiyesizliği yapan takımın taraftarı kendisine efendi yakıştırması yapıyorsa net ruh hastasıdır.
görsel
https://galeri.uludagsozl...%C5%9Fikta%C5%9F-1253278/
Hakemle efendi besiktas, hakemsiz serefli ikinci besiktas *
görsel
Çok iyi yapmışız.helal olsundur.
Bu geceyle uyumlu olarak değiştirilmesi gereken slogan. folloş Beşiktaş güzel bence. hem ikisi de ş ile bitiyor.

aslında keşke Beşiktaş'ın son harfi u'yla falan bitseydi. çok daha güzel bi slogan vardı aklımda. *
(bkz: elendi Beşiktaş)
ozurlu arkadaslarin bu seneki yeni sıçması..

valla 29 yasindayim bu zamana kadar efendi duzgun bjkli gormedim.

hepsi varoş,bagimli kafasi guzel tipler.....
(bkz: elendi beşiktaş)
An itibariyle stadında "gel gelinim" diye şarkı çalan "efendi" beşiktaş.

Bunların efendiliği Bu kadar!
bunlar böyle şeyler yapıp üstüne yenilince ben daha çok mutlu oluyorum bırakın yapsınlar.
(bkz: yaran başlıklar)
bu gece gördük.
Güldürmüştür.

(bkz: siktir ordan)
Efendi kelimesinin bir harfi bile yakışmadı. Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak yazıyorum bunu. Beşiktaş saygı duyduğum bir takımdır. Gerçekten çok kaliteli futbol oynuyorlar ve takım kalitesi olarak da çok iyi bir durumda. Ama bu akşam yaşanan bu olaylardan sonra efendi Beşiktaş demeyin. Bu yakışmadı. Hadi sahadaki futbolcular yapar da Şenol Hoca asıl sana hiç yakıştıramadım böyle bir davranışı.
soyunma odasına giderken karambolde rakip oyuncuları döven.

görsel
görsel
Rakip takim yoneticisinin başını yaran.
hata yapan beşiktaştır. bu ülkede derbi oynuyorsun, hele Fenerbahçe ile oynuyorsan, hele Fenerbahçe kötü durumdaysa ve o maçı kazanmak durumundaysa. sahada futbol değil çirkeflik konuşur. bu senelerdir böyle. bunu bilip maça psikolojik olarak öyle çıkacaksın. rakip sana vurduğunda, yere domdom kurşunu yemiş gibi atlayıp 13758 takla atıp ağlayacaksın ki benim futbolu bilmeyen hakemim sebep olana değil de tepki verene kartı yapıştırsın.
görsel
maalesef son birkaç senedir beşiktaşlı çoğu taraftarın ağzını sık sık bozmaya başlamasıyla gerçekliğini kaybetmiş ünvandır.
güncel Önemli Başlıklar