bugün

daracık omuzlu, koca kafalı bir çocuktur en nihayetinde. gerisi boş.*
kızların ağzında dolaşmasından artık içime fenalık gelen tatlı şeydir.
keşke vampir bir sevgilim olsa dedirten varlık.
keşke sevgilim olsa dediğim varlık. ama ne romantikliği, ne yakışıklığı beni etkileyen... atla sırtına hoop 3 saniyede barbaros bulvarı, 5 saniyede mecidiyeköy'den taksim, herkezin bir edvırtı olsa, ne istanbul trafiği, ne dert ne tasa, edvırt mutlu, istanbul mutlu.
bana da bir edward lazım. sakarım çünkü yıkarım ortalığı, düz yolda yürüyemem düşerim. ama bir edwardım olsa tam bir şey kıracam hooop tutar, refleks onda çünkü. yolda yine düşüp dikkat çekecem, bileğimden yakalar beni. evde sıkıldım gece gelir alır pencereden gezdirir beni, o 20 metrelik ağaçlara çıkarız, piyano çalar yada uyuyamıyorum ninni söyler.. çok kullanışlı resmen ama yakışıklı olsun mümkünse edward gibi olmasın kaşı gözü. düşünüyorum nerden bulacam böyle vampiri..
tüm dünyayla birlikte yurdum genç kızını da 'edvırd kuluuğn, kulun olayım kuluun' diye çığlıklara sürükleyen, sevgilisi bellayı öperken kızcacığın yanacığına maybeline 130 nolu rujunu bulaştıran seksi şey.bir de ah o bakışlar....
top. ruj mu sürüyolar dudağına ne yapıyorlar anlamadım kırmızı. kiraz kırmızı sürüyor bide.

kiraz güzeli edvır.
yılmaz erdoğan ın -george kulluni çok sevdim o beni hiç sevmiyor- espirisine alternatif olabilecek isime sahip roman kahramanı.
kitapta tasvir edilişine bakılırsa neredeyse mükemmel erkektir.

edit: (bkz: bana göre ulan bana göre)
kitapta öylesine müthiş bir şekilde tasvir edilmiş bir karakter ki film de kimin oynayacağını bayağı merak etmiştim. sonrası büyük hayal kırıklığı... gariptir robert pattinson cedric diggory iken çok cool, çok karizmatikti de edward cullun olunca pek bi komik oldu. *

edit: edward cullen olmadan önce hakkaten çok başka bişeymiş.
görsel
ben bu kısacık hayatımda olum aşk die bişe yok diyenlere hak vermişken o hala aramaktan yorulmayandır.yaş yüz yedidir.ancak iş bitmemiştir. (bkz: muhiddin bu kız seni sevio lan)
(bkz: #5821080)
romantizm kurbanı olmuş yeni nesil über metroseksuel vampirlerin en önde koşanı. çok kitap satayım diye keşke vampirleri eline bulaştırmasaydın be s.meyer. Keşke daha başka birşey seçseydinde vampir kavramına dokunmasaydın dedirttiren karakter.
ünlü meraklısı kızlarımızın tarkaaaaaaaan ın yerine koyduğu karakter. fenalık geldi artık her kızın facebookunda, msninde görmekten. hayır olay kıskançlık falan da değil brad pitt e hayran olun canımı yiyin ama tüm kızlar olarak ortaklaşa birleşip karar almış gibi hep bir ağızdan bu yakışıklıda olmayan adamın peşinden edwaaaaaaard diye ıkınmanız fazlasıyla komik geliyor.
edward cullien yalandır...

öyle bir erkek modeli yoktur... en yüksek model zaten benim... 23 sn. de ağaca çıkabiliyorum atlamaya ne gerek var... zili çalabiliyorum,** neden arayan sevgili annesine** sınıf arkadaşım ödev alıcam diyebiliyorum... öpebiliyorum bu bana yetiyor kana ihtiyaç duymuyorum...

bi de air bag, klima, çelik jant gibi ufak ayrıntılar var ki: bunlara gerenk yok...
çok abartılan kişidir normalde vampir olmadığını bilmeyip aşık olanlar vardır.
son kitapta bütün karizmayı çizdirip tam bir hıyar ağası olmuştur benim gözümde.
facebook'ta ota boka hayran olan kızların son gözdesi.
benden, bu herife hayran olan kızlara gelsin...

http://www.facebook.com/a...;id=1423373049&ref=nf

http://photos-f.ak.fbcdn....49_30581877_5659995_n.jpg
fazla abartılan vampir karakter. zira eric northman diye bi adam vardır ki edward yanında çoluk çocuk kalır. ki bana kalsa hepsini salla tyler durden yeter tüm dünyaya.
hakkındaki bazı gerçekler ortaya çıkınca facebook'taki hayran kitlesinin hızla düştüğü herif.

(#5929192)
kitabı okursunuz ve öyle bir edward hayal edersiniz ki ancak hayal edilebilir böyle bir karakter o derece muhteşem. sonra bir hevesle filmi izlersiniz ve olamaz büyük bir hayalkırıklığı liselilere hitap edebilecek bir edward. bakış atayım derken itici biri oluveriyor. kitaptaki edward daha akılda kalıcı ve muhteşem, film kesinlikle eksik kalmış.
eşcinsel olduğu iddia edilmektedir. rol gereği de olsa öpmeye hevesli gibi gözüküyor.

görsel

(bkz: genç kızlar rahatsız)
kitabı okuyup ta bu zırtapoza aşık olmayan kız çıkmamıştır.*
gördüğüm yerde kendimi ısırtmazsam şerefsizim.