bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Ülkeyi bu hale düşürenler utansin !.

Yazik...
Ne var aq insanlar bilmedikleri şeyleri sormuş.

Almancılar gelsin de sen görgüsüzlük gör.
Şu şalgamı sorana verecen mastikanın yanında görecek ne olduğunu.
reis iktidarında sıradan bir gün . satılmadık şey kalmadı .

Son 10 Yılda Yabancılara Satılan Yerli Firmalar

https://rayhaber.com/2018...a-satilan-yerli-firmalar/

yerli ve milli efendim ......
görsel
Böyle haberleri görünce neden isviçre de bir kar tanesi, olamadık diye düşünüyorum inanılmaz.

Orta çağda feodalite de yaşasaydik da bunları görmeseydik vay aq.
Bulgarların Edirne'de satılık olarak arz edilen ürünleri para verip almasında bir sorun yok. Sorun dış ülke vatandaşları gelip ülkede para harcasın diye ülke vatandaşlığını promosyon ürün haline getiren anlayıştadır.
Görgüsüzlük değil, ucuz diye almış sadece. Ona ucuz, bize pahalı. Kıskanan yazarın açtığı başlık.
Sovyetler birliğinin dağılmasından sonra ki manzara tam tersine döndü.
normal olan görgüsüzlüktür.

ya kardeşim bu konuyu salın artık. çünkü gerçekten ağzınızdan yüzünüzden salaklık damlıyor. ekonomi bok gibi evet ama bu bokun içinde bir boncuk adeta. adamlar gelmiş alışveriş yapıyor işte. ucuz amk. nesi batıyor size anlamadım. esnaf kazansın abi. bir de bilirsiniz bizimkileri acımaları yoktur. şuan nasıl saplıyorlar belli değil. kilosu 200 tl olan dandik sucuğu 500 liraya kaktırıyorlardır. içinde et bile yoktur. elin gariban bulgarı nereden bilecek malın iyisini. yapışırıp geçecekler salın adamları.

edirne'de olsam çoktan açmıştım pişmaniye dükkanımı. 15 tlye satılan otogar pişmaniyesini ''special turkish delight'' ismi altında 250 liradan geçiriyordum. tertemiz. adamların ülkesini yıllarca kumar ve seks için talil cenneti olarak gördük. şimdi adamların ekonomi iyi, bize geliyorlar yine sikiyoruz daha ne olsun?

haaa bundan rahatsız olanlar yaz gelince, insanlıktan nasibini almamış dağ ayıları rus fakirlerini izlesin. yolda adam çevirip ''kaç parasın sen, seni almak istiyorum'' demezlerse hiç bir şey bilmiyorum. aha yazdım buraya.
Bulgar şoparlarıyla almancıları bir tutanları da gördük ya,
Tipik şopar işte aq.
Adamlar ülkeye para getiriyor ne güzel amk. Ne gurbetçileri beğenirsiniz ne bulgarlari, ne Suriyelileri ne de araplari. Ulu Önder Tayyip reis böyle uygun görmüş. Nankörlük etmeyin simidinizi yiyin.
Şimdiye kadar arsplara sarıyordunuz. Şimdi bulgarlara sarmaya başladınız.
Napcak Türkiye batıyor alışveriş yapmayim ayıp olmasin mi diyecek. Ucuz alıyor iste adamlar.