1. 1.
  31 temmuz'da açılan ve açıldığı gün önünde trafik kazası olmuş olan alışveriş merkezi.
  ... hadiii
 2. 2.
  şaşırmama neden olan hadisedir nedense. tam olarak nereye açılmıştır merek ediyorum. alışverişi ordan mı yaparız diye düşündüren durum.
  ... kunefe
 3. 3.
  daha geçtiğimiz mayıs ayında kaba inşaatı yapılan ve ne zaman bittiği düşündüren yeni alışveriş merkezidir.gün günden büyüyen edirnede açılan yeni alış veriş merkezlerinin en büyüğüdür.(3m migros,kiler ve carrefour express diğer mağazalar.)uygun fiyatları ile yaklaşık 25 bin öğrenciyi ve şehir halkını sevindirmiştir.

  yeri ise serhad birlik minibüslerinin trafo-eczane dedikleri durak olan edirnenin girişinden 300 metre kladar ileride,istanbul yolu üzerindedir.

  mimarisi keşan ve lüleburgazda açılan kipa mağazaları ile aynıdır.kırklarelindeki mağaza biraz daha küçük.
  1 ... yoga yapan mistiq kedi
 4. 4.
  bacadan istanbul yoluna dümdüz indiğiniz zaman yolun karşısında göreceğiniz alışveriş merkezidir. *
  ... hadiii
 5. 5.
  iki gün önce ziyaret imkanı bulduğum alışveriş merkezi. açılmakta acele edilmiş zira sinema da dahil olmak üzere pek çok mağaza açılmamıştır.

  mimarisi kesinlikle keşan, kırklareli ve lüleburgaz mağazalarından daha büyüktür. üç katlıdır. evet, edirnedeki ilk yürüyen merdivenli mağazadır.

  içinde pek çok mağazayı bulundurur. (önemli markalar da dahil.)
  ... yoga yapan mistiq kedi
 6. 6.
  gecen hafta alanyadaydım, bi yahudi vardı otelde, kafasındada " (bkz: kipa)". ismi kötü bu marketin.
  -3 ... akeem alojuwon
 7. 7.
  edirne insanını "yürüyen bantla" tanıştıran alışveriş merkezidir.
  2 ... odrisa
 8. 8.
  13 nisan 2017'de 7 katlı, 120 civarı mağazalı, büyük markaları ilk kez edirne'ye getiren erasta avm'nin açılmasıyla birlikte bir bir mağazaları kapanan ve kipa'nın migros tarafından alınmasından sonra şimdilerde 5m migros'a dönüşen ama içerisinde neredeyse açık mağaza olmayan alışveriş merkezi.
  ... anilsenyurt