bugün

göt korkusundandır. bir de şu var ; bir türk milli marşlara söver mi ?
Senin fıtratını sikerim. Kim senin saygı duyduğun değerine tacizde bulundu a ipne. O değer tayyipse karşılığı Atatürk e sövmek mi aq soytarısı. Sen adam mısın sen kimsin de bunları karşılıklı kutup olarak denk tutabildin. Biri Atatürke sövdüğünde ateist laikler olarak biz kaldırıp allaha muhammede mi sövüyoruz mesela. Rte ye aşıkmış siktir soytarı özrün kabahatinden büyük amk. Nefsini siktiğimin. Senin gariban edebiyatının Amına koyayım ben. Harcanmamak için tayyip beye yağ çekiyor hâlâ. Şimdi baktım da yalakalık kontenjanından kaptığın dizideki işinden atılmışsın. Adın hafızalardan 3 yıla silinir. Allah çarpmaz ama gördüğün gibi milli değerlere şehitlerin anısına yazılan marşa, içinde kemal paşa geçen destana sövmek adamı çarpar.
kusura bakma yemedik, ganyotçu.
ganyotçu'nun götüne yılan kaçmış.
Herifin özrü kabahatinden büyük. Yanlış yaptım deyip noktayı koyacağına, en büyük talihsizliği görüntünün internete düşmesi diyor. Yani afişe olmasa, sağda solda gerine gerine lafımın arkasındayım diye utanmadan dolaşır bu dallama. Birde rte aşığıymış.... E doğru. Böyle karaktersiz atatürk aşığından değil, çıksa çıksa rte aşığından çıkar.
özür dilemek erdemdir. yaptığının yanlış olduğunu düşürsün, maksadını aşan sözler ve davranışlar için yapılır.

bu yaratık özür falan dilemiyor, mağdurum diye ağlıyor, aşkını itiraf ediyor.

şimdi ben bu neandertal'e fırından yeni çıkmış, küfürler etsem ne faydası var? kendine yapabileceği en büyük kötülüğü yapmış zaten.

tarihe, bu ülkenin kurucusuna ithafen söylenen hakaretleri geçti bir kere.

ne bu gün ne de 10 yıl sonra izmir'de huzurla gezemeyeceksin, kordon'da bir cafede denize karşı bir şeyler içemeyeceksin, çocukların bile senden utanacak.

aşık olduğun şahsın bir sonraki seçimi kaybettiğinde, hele hele sizin gibi gücü ele geçirdiğinde karşıt fikirde olanlara zulmeden bir zihniyet gelirse iktidara, işte o gün götümle güleceğim size. çünkü, bu gün yok saydığınız adalet ve hukuk size lazım olacak.

pek ihtimal vermiyorsunuz ama, o günler gelecek.
(bkz: samimiyetsiz)
Özür mü? Ulan ne özrü be yarım ağızla ağzından bi özür kelimesi çıkmış, onun dışında bütün video buram buram yalakalık, yavşaklık, çomarlık kokuyor. Aşıkmış, hizmet ediyormuş, Allah peygamber yolundaymış ahahaha deliricem bi de gariplermiş bu memlekette. 15 yıllık iktidarda Memleketin amına kodunuz hala garip misiniz siz kıyamam ben size.
özür mözür yok ki...
adam üzerine basa basa şunu diyor; "o görüntülerin internete düşmesi şanssızlığım..."
yani yaptığı şeyden pişman değil.

savunmaya bak;
"cumhurbaşkanımıza küfrediyorlar, onlarınki düşünce özgürlüğü oluyor..."
sen başka bir ülkede mi yaşıyorsun ulan?
bi araştır bakalım cumhurbaşkanına hakaretten dolayı kaç kişi hapiste, kaç kişi davalık, kaç kişi işten atılmış.

bu sanırım cumhurbaşkanına hakaret edenlere bir şey olmuyor sanıyor.
gerizekalı.
ortada bir suç varsa cezası da her zaman vardır.

cumhurbaşkanına hakaret eden de cezasını çeker, senin gibi beyinsizler de...
adam cumhurbaşkanının isminin, o küfürle birlikte geçmesinden pişman ve ona özür dilemiş.

videoyu izlemeden yorum yapıyorsunuz aq adamın marş, atatürk umrunda değil.
Videoyu bir daha seyrettim. Herşeyi kaybetmiş bir lavuğun çaresizliği var gözlerinde. Bunun için son çare sayın cumhurbaşkanını yalıyor. Sen kimsin ki amk. iki filmde oynadın götün kalktı. Seni harcarlar olm ne sanmıştın kendini a Ebubekir a götelek seni.
ilk mesajda ki video ve o video ki bulunan 2 kadın 2 erkek. tarih sizleri de unutmayacak, 5 sene 10 sene belki 2 sene kimse bilemez ama illa bir gün çıkıp ''biz zaten demokrat sağcıydık yaşa Atatürk'' diye bağıracaksınız bir nevi döneceksiniz.
Ağzında geveleyip durduğu, mantık, izan, pişmanlık içermeyen konuşmasında özür kavramı yoktur.
Özür kelimesini zikretmesi, özür dilemiş olmasını sağlamaz.
Halâ bu hadsizliğe, bahaneler bulma çabasında olan ve defalarca rte' ye duyduğu sevgi ve saygıdan dem vurarak, birtakım zihniyetlerin sempatisini kazanmak yoluyla aklanmaya çalışan bir densizdir.
En büyük talihsizliğinin, saygıdan yoksun kişiliği olduğunu bilmeyip, videonun internet ortamına düşmesinden kaynaklı olduğunu sanan zavallıdır.
Kafa sütlaca dönmüş besbelli!
Ben bu yaratığı çözdüm.
Bildiğin arap. Kamufle etmek için de öztürk soyadını almış ezikler.
Vatandaslığa geçen suriyelilerin de çoğu bu soyadını almıştır muhtemelen.
Lütfen araplara türk soyadı vermeyin. Üzeyir müzeyir gibi bir şey yakışır.
"recep tayyip erdoğan'a aşığım, seviyorum" da ne amk?! hafifletici sebep mi, ceza indirimi mi, ihi hâl göstergesi mi ne olm, ne amk ya?!

"nasıl bir ahlâka sahip olduğumu herkes bilir" falan diye sıvıyor bir de..

gördük nasıl bir ahlâka sahip olduğunu/olamadığını..

ite kaka, sidik zoruyla özür dilemesi yok mu bir de; moderatörlerin falan zorlamasıyla..

o artık, ben değer yargılarını siktim attım ama kondom kullandım gibi bir şey..

atam gibi adam olamazsın biliyoruz da ganyotçu; en azından adam gibi adam ol yeter!

özür dileyeceksin, pişmanım diyeceksin, kamu vicdan süzgecinden geçeceksin tamam, bitti ama yok halen yalakalık derdinde, halen giderayak prim telaşında herif..

ya ben, neyse bir şey demiyorum.