bugün

insanin dibidir.
adamın dibi insanlardır. esra erol izlemezler, game of thrones izlerler. esra erol izleyenler bu insanların çüklerini yesin.
ozgur tv nedır onu gorebılırler. (bkz: south park) (bkz: simpsonlar)
elit gibi gözükmeye çalışan tiplerin izlediği kanallar.
dizilerinin bağımlısı olduğum kanaldır kültürlü insanlar değil zevkli insanların kanalıdır birazda marjınallık katmıyorda değildir hani.
en fazla birkaç ay sonra dizimag'e girecek insandır.
artık dizimag ve türevi sitelerin üyesi olan insanlardır.. alt yazı sorunsalı zaman zaman devam etmekte.. olsun izleye izleye çözdük ingilzceyi zaten.
zeki insanlardır. yerli dizilerdeki komedi ve dramlar onların düzeyine hitap etmemektedir. (bkz: yerli diziler)
dizimag'dan takip edenler kadar cool degiillerdir.
24 saat e2 izliyorum 24 saat cnbce izliyorum 31 yasindayim hala gelip bu entiriye cvp yaziyorum. entirisidir.
cnbc-e'yi sabah ve öğlen saatlerinde izliyorsa finans piyasalarıyla sıkı fıkıdır diyebiliriz. sağlam parası olabilir dikkatinize. *
Kötü çevirilerle dizi izlemektedirler.
entel olduğunu sanarlar. mal la bildiğin. evet.
cnbc-e nin verdiği filmleri seven insandır zira sinema sektörünü takip etmeyenler için idealdir her akşam güzel filmler yayınlanmaktadır ve ingilizce olması da cabasıdır.
Ingilizce konusunda pratik yapmaya yardimci durumdur. Bir de gerçekten güzel yayin akışı olan kanal bunlar vesselâm.
genelde ben modernim bak amerikan dizileri izliyorum gibi goruslere sahip ergen tipler coktur hepsi demiyorum yanlis anlasilmasin.
Kaliteli dizileri seven insandır. Bırakınız izlesinler.
Altyazılar ve çeviriler konusunda hele de ingilizce bilmiyorlarsa çokça eksik kalırlar.
türk dizilerinin saçma sapan kurgularını, klişelerini ve saçma entrikalarını sevmeyen insandır.
türk dizilerinin gereksiz uzunluğundan bıkmış ve kurgusu daha güzel olan dizi izlemek isteyen insandır.
kendini elit zannedenler e2 ve cnbc e izleyen değil, izlediğini söyleyen insanlardır. gerçek izleyicilerin öyle bir dertleri yoktur.
Türk dizilerinin salakligini farkeden nadide insanlardır. Ağzının tadını bilirler.
saçma sapan türk dizilerini izlemeyi tercih etmeyen insandır.
Zevkli insanlardır.
Amerikan dizilerindeki zeka dolu şakalar insanı bağlar.
ingilizcesini geliştirmek isteyenlerdir. Oldukça etkilidir.