Cok sey yazardim da değmezsin.
hiç bir zaman bulamayacaksın istediğin gibisini. bir his var içimde.
Ne yapsak haberin var zaten.her türlü yardımı yapıyorsun yolu gösteriyorsun ama yok yine yok.affet demekten ben bıktım sen yardım etmekten bıkmadın bu beni daha da çok eziyor.
her neredeysen orda kal. uzak dur benden amk.
Biliyorum ki o bunu okuyor.Sana söylemek istediğim tek şey umarım bu defa şans yüzüne güler.Bu fırsat senin yeni şeylerin başlangıcı olur ve umarım çok mutlu olursun.
Şşşt !
Ne ayak.?
Okumezz.
Hiçbisey düsünmüyorum lan yüru git.
beni sabah 8 de uyandır.
onu kırmış olmalı yaşamında birisi.
dinledikçe susması, düşündükçe susması...
tek başına iki kişi olmuş kendisiyle gölgesi,
heykelini yontuyor yalnızlığın ustası.

(özdemir asaf)

bu siiri okuyunca beni aklina getir..
Dalgalandım da duruldum
Koştum ardından yoruldum
Binlerce güzel sevdim de
En son sana vuruldum

Yaktın yıktın kül ettin erittin beni
Mecnuna döndürdün mahvettin beni.
Gelmeden önce gitmeseydin keşke. Oturup biraz soluklanamadık beraber. Sevseydin de gelseydin keşke.
bir tek sana söyleyebileciğim şeyleri bir tek sana söyleyemiyorum.
hazır bu bahar akılsız bir yeşermenin şahane hasadına.
Yazın dolabı alt üst etmene rağmen bulamadığın Pudingi ben yedim, böğürtlenli yoğurdu da...

Ayrıca paketteki son üç teki de gece sen uyurken gizlice ben içtim.

Çok sevdiğin tişörtünü* güllerin dikenlerine taktırınca panik yapıp bulut'un* önüne atıp kaçan da benim.

Yine sen uyurken göz kalemiyle gizlice suratına kedi bıyığı çizip sigaran kalmadığını fark ettiğinde markete o şekilde gitmene neden olan * da benim.

Pişman değilim. Varsa suçum cezasından kaçmaya da her daim hazırım. Yine olsam yine yapardım.*
hep tek bir cümle söyledim sen gittikten sonra "ruhumu geri ver" her defasında sana söylediğimde ruhumu daha fazla sakladın benden, ben ise acısını başkasından çıkardım, başkalarının ruhunu çalmaya çalıştımm. gerçekte n yoruldum evet gittin ve ben sana bir türlü veda edemedim, benliğimin içinde kalan bir nokta gibi tutmaya devam ettim seni. git artık benliğimden ruhum ortaya çıksın, ne vardı ki seni bu kadar inanmama neden oldun. istemiyorum seni görmek istemiyorum seni ama git be artık olmaz mı içimden.
ikimizin de hataları oldu, ikimiz de embesildik. sadece sen değil...
allahım herkes romantik herkes aşk acısı.
off. bayıklar.

ben derdim ki;

-gelirken baklava al. bi de dondurma.
Okusa donar kalırdım herhalde, yada kavurucu yüz hatlarında kaybolup gitme korkusu sarardı bedenimi.
hayatimi siktin iyi bok yedin.
anahtarlar koltugun altinda.
Belki başka bir hayatta.
Öyle güzel bakılmaz.
Benim için üzülme.
bunu yazan tosun.