bugün

ikinci evliliğini yapan kız olabilir.
balayı istiyordur.
Nedeni kişisel yetersizlik ve eleştirilme korkusu ise
1. Ne yapalım disko mu kiralayalım?
2. Aile içi yüzük taktıktan sonra babam köçek gibi tek başınamı oynasın?
3. Tamam bebeğim sen gelme o zaman annenler gelsin yeter.

Nedeni masraftan kaçmak ise
1. Canımsın
2. Bitanesin
3. Haklısın.
gibi cevaplar alabilir.
Haklıdır. Tüm sülale bir salona toplanacak, masa üzerinde uyuyan çocuklar, göbek atan teyzeler, kim ne kadar para takacak diye ağzı açık bakan dedikoducu insanlar olduğu bir yerde insan ne kadar mutlu olabilirki?
kendi düğünü olsa bile en az 10 kişinin tantana yapacağı kızdır. malum kültürümüzde eşinle değil eşinin ailesi ve yedi sülalesiyle de evleniyorsun. sinirlendim yemin ediyorum !!1!bir
Büyük ihtimalle 30 lu yaşlardaki kızdır.
ikinci evliliğini yapan kızdır.
Pişman olacak kızdır.
gönül dostudur.. aşk insanıdır..
düğün istemem diyen kızlar, genelde nikah ister. bunun nedeni çalgılı ve oynamalı çok uzun süren ve insanların genelini rahatsız eden düğün salonu yerine sade bir düğün olarak nikahı tercih eder.çünkü 1 saate biter. sadece söyleyeceği evet kelimesi ve takılardan, sonra herkes evlerine dağılır. gelin adayı bunu için istemez.
karnındaki başka bi erkekten peydahladığı piçini bi an önce yeni bulduğu dangoza itelemek istiyodur, kaybedecek zamanı yoktur.
her an her şey değişebilir demektedir.
bulursam evlenecegim kizdir. hem kiz hem de dugun istemiyor, daha ne olsun.
benımle aynı düşünceye sahip başka bir kız . En mantıklısıdır o gürültü saçma sapan oyun havaları en Fazla 4 saatlik ve çoğu insanın arkandan atıp tutacağı birşey için o kadar para harcamaya da gerek yoktur.
dugune verecegi parayi guzel bir otel odasinda esiyle birlikte harcar.
ayak yapan kız da olabilir. bu cümleye 'haklısın' tarzında bir yanıt verilirse, kıça tekme yenilebilir.
(bkz: güğüm istemem diyen kız)
olmayan düğünün hediyesini hak eden kızdır. helalinden bir araba alınabilir.
mantıklı kız, yuvasını düşünüyordur, kaldı mı ki böylesine pamuklar içinde sevilesi kızlar?
elinizde patlayacak olan kızdır. sorarlar adama bu neyin acelesi hacı**
işini bilen kızdır. eşi olacak kişiyi zor durumda bırakmak istemiyordur.
zaten anasının dayatacağını ve o düğünü yapacağını bildiğinden kendisini iyi göstermek, masraf istemiyorum ayağına yatmak için yapılandır.
genelde böyledir.
gerçekten istemiyorsa, samimi ise anası başta, ailesini bu işlere karıştırmayan kızdır.
kaçırmadn nikah basılası kızdır.
düğün yerine mutlaka bişey isteyecek kızdır. ev olur, altın olur, tatil olur ama bişey ister garanti diyorum bak. çünkü bunun normali bu. baktın hiç bişey istemiyor gerçekten. orada bi dur kardeşim. o işte bi bokluk vardır, bi araştır derim.
tamamen duygusaldir.