bugün

domino's pizza tarafından çıkarılan dürüm şeysi. Pizza malzemelerinden dürüm yapıyorlar yani. 19 dakikada elime ulaştı.

Uzatma da güzel mi değil mi söyle diyecek yazara: değil. Sipariş verme.

Ekşide video paylaşmışlar, ben de belki değişmiştir, eleştirilere karşı düzeltmişlerdir, şubeye özel Bi durumdur diye siparişi bastım. Basmaz olaydım.

Şu an 2 tanesi 22 lira, kampanya yapmışlar. Normalde tanesini 19 lira gibi komik bir fiyata satıyorlar yanlış hatırlamıyorsam. Komik çünkü dürümün kalınlığı 1 cm, yediğiniz tek şey peynir ve arada şanslıysanız birkaç malzemeye denk geliyorsunuz. Bol malzemoslu be tavuklu söyledim ben ve kesinlikle pişmanım. Uzak durun.
Ben de bir iki hafta önce sipariş verip deneme gafletinde bulundum. kesinlikle tavsiye etmiyorum hiç lezzetli değil, hatta itici bir tadı var. Benim sipariş ettiğimde boyutu normal tavuk dürüm boyutundaydı.
ulan buna para vereceginize kendi dürümünüzü kendiniz yapin

*bir paket hazır tavuk döner (bim,sok,a 101 hepsindede var)
*1 baş soğan (halka şeklinde kesin)
*bir carliston biber
*bir yeşil biber
*birde patates
*salatalık turşusu
*2 tanede lavas ekmeği

patetesleri kızartın
diğer malzemeleride salata sekline getirin.

lavasin içine aci sos yada ketçap sıkın iyice lavasa yedirin

sonrada patatesleri lavasa koyun
sonrada diğer malzemeler

en sonuda tavuk donerinizi dürüm yapıp tost makinasında bir kaç dk ısıtın sonrada üstüne katı yağ sürün son bir kez makinada basın yag iyice erisin

afiyet olsun

maliyet en fazla 10-15 tl
arti kola veya ayran (siz bilirsiniz)

zaman 15 ~20 dk...
son derece kötü mide yakan bir yiyecek. verdiğim paraya acıdım çünkü bim'de satılan 4'lü pizzalar varken daha kötüsünü yemenin anlamı yok. peyniri bol koyuyorlar o kısmı iyi güzel, ama sardıkları dürüm ekmeği son derece sert yanık ve lezzetsiz katır kutur ses geliyor. malzemeler ucuzcu gibi