bugün

an itibariyle arsenal defansı için lionel messi'dir. varlıktır evet, insan değildir netekim...
Göbeği aklından büyük tüm insanlar.
sürekli konuşan, her an yanında olmak isteyen arkadaş. diğer bir deyişle sümük. boğulduğumu hissediyorum, nefes alamıyorum yeminle.
her türlü bozulan, arıza yapan teknolojik alettir.
şayet rakibiniz olursa; messi.
(bkz: eski sevgili)
sorumsuz grup arkadaşları.
rockefeller ailesi.
sürekli gözünün önünde olan eski sevgili.
ırkçılar, faşistler vs.
(bkz: örtmenim ödev vardı diyen dıbık)
iğrenç eğitim sistemi.
iş arkadaşlarım, ikisi de olmasa dünya daha güzel bir yer olurdu.
kibirli, küstah ve kompleksli insanlar.
çok konuşup ama hiç dinlemeyen insanlar.
ben. zira ben olmasam bunları düşünen de olmayacaktı, buraya girip bunu yazan da, darlanırıp "zükerin böyle hayatı!" diyen de...
(bkz: Akp iktidarı)
koyu dinciler.
izdivaç programları sunucuları mesela, iğrenç cahil ve boş bir insanın TV ekranlarında bu kadar rağbet görüyor olup iyi para kazanıyor olması üzücü. Bu kadar eğitimli, profesyonel olarak kendi alanında yetişmiş insanlar dururken bu yozlaşmaya tahammül edemiyoruz.
Dünyayı en çekilmez yapan varlık yalnızlıktır. Gerçi yalnızlık varlık mıdır, yokluk mudur, yoksunluk mudur bilinmez. Ama dünyayı çekilmez kıldığı muhakkaktır.
Edit: Bunun nesini eksiledin arkadaşım????
(bkz: iki kişinin arasında parazitlik yapan şahıs)
o kadar çoklar ki... şüpheniz olmasın, kaçmaya çalıştığınız yerde de onlar varlar...
yokluklar ve boşluklar.
adını koyamadığın ne varsa şu hayatta dünyayı çekilmez kılar..
Tıp okurken Tıp biLimini kendisi yaratmış kadar büyük ihya duyan ve okumanın eşşekLiğin bakiyetini değiştirmediğinden bihaber oLan insan tipi..
burjuva.