bugün

dünyanın en çirkin milleti bence hintliler. adamlarının yüzünün feri nuru sönmüş. böyle oyuncularına mankenlerine bakıyorum, güzelleri bile güzel değil.
Çirkin insan yoktur , herkesin bir alıcısı vardır.
hintlilere oy bastığım ankettir. türklere oy basan 11 kişinin zaten kim oldukları bellidir.
1. Hintliler
2. Suriler
3. Malum Irk
Vietnamlılara kullanıyorum oyumu.
gözlemlediğim kadarıyla çirkin millet neredeyse yok farkettiyseniz her milletten oyuncu var çirkin olsalar oynatırlar mı.
dış güzellik olarak bilemeyeceğim de, yeme içme olarak çin ve hintler'in büyük kısmı.
kara tenli milletller genel olarak çirkin görünüyorlar.
ermeniler ve hintli'ler. çirkinlikten ziyade gözüme temiz görünmezler.
ermenilerdir.
Kolombiyalılar'ın da aday olabileceği ünvan. Kolombiyali ve Hintli erkeklerle kimse kapışamaz.
ingiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, birçok kritere dayanılarak yapılan ankette ingiliz kadınlar neredeyse her alanda en düşük puanları aldı. Çok hızlı içen, geğiren, korkunç bir şekilde giyinen ingiliz kadınları, ankete katılanlar tarafından ‘kadınlara uyan davranışlar göstermeyen’ ve ‘aşırı kilolu’ olarak yorumlandı.
malum ırk
konuşmaları, kendileri , tipleri , kültürleri kısaca herşeyi çirkin olan ırktır.
araplar, çinliler, hintliler, malum ırkın erkekleri.
Türkler ve araplar.
allah'ın gücüne gitmesin hintliler.
Amerikalılar ve yahudiler.
hintliler.
Dostum kürt şıkkını koysaydın iyi olurdu.
Vallah hintler yazılmış ama ben hintlerden hoşlanan cok karı taniyom(almanyada yaşiyorum bu arada). Biraz sacma bir anket olmuş bence. Biraz subjektif adaylar yazilmiş.
hayatında hiç aborjin görmemiş anketör önermesidir.

genelleme olarak hintli ve çinliler çok güzel olmasa da, dünya güzellik yarışmalarında 1. seçilen mensupları vardır.
güzeli hakikaten güzeldir.
ingilizler. iskandinav ve slav kadınları bin basar bu anglo saksonlara.

Edit: istisnalar olabilir tabii.
Öşek sevgileriyle tanınır.
türkiye nerede?

türkiye'ye torpil geçilmiş hehe.
türklerin olmadığı über anket.